BabyJogger CITY MINI 4W 2 - OPULENT BLACK

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (4)
Obrázek (2)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (1)
KódBJ2149187
ZnačkaBaby Jogger
EAN047406179008
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

Baby jogger City mini 2 - 4 kolesá
Ľahký, priestranný športiak, pripravený na dobrodružstvo.

Baby Jogger® City mini® 2 4W, ľahký priestranný športiak s výškovo nastaviteľnou strieškou, ktorý využijete pokojne až do 4 rokov, má úplne nový ľahký a kompaktný dizajn. Vďaka kompaktnému skladania jednou rukou je City mini® 2 4W pozoruhodne svižný a pripravený na dobrodružstvo. Opierku nožičiek možno novo nastaviť do roviny a spolu s multipozičním polohovaním opierky chrbta môžete nájsť najpohodlnejšiu polohu pre vaše dieťa. Mimoriadne priestranný úložný kôš odvezie aj väčší nákup. Strieška s UV50 + a 2 peek-a-boo okienkami je nastaviteľná do 2 výškových polôh tak, že dokonale zatieni menšie ratolesti aj väčšie batoľatá a poskytuje maximálne pohodlie počas spánku. Vytvorte si ideálny cestovný systém s adaptérmi pre detskú autosedačku značky MAXI COSI, alebo si vyberte z rôznych doplnkov a prispôsobte si tak kočík podľa vlastných potrieb.

NOSNOSŤ: pre deti do 22 kg celková nosnosť kočíka 28kg (1kg pre zadné vrecko / 4,5kg na košík)

Produktové INFORMÁCIE:
Hmotnosť: 10 kg
Rozmery (cm): v. 102,5 / zložená v. 26 x zložená š. 66 x zložená dl. 76,5

VLASTNOSTI:
Kočík je vhodný pre deti od narodenia do 22kg.
Ľahký a ľahko ovládateľný.
"Quick fold technology" - Jednoduché skladanie jednou rukou - jednoducho vytiahnite pásik jednou rukou a kočík sa sám zloží!
Po zložení je kočík veľmi kompaktný, ideálny na cesty. Priestranný sedák s ložnou plochou cca meter s vetraním v zadnej časti. Spústy priestoru - extra veľký úložný kôš dostupný ako spredu tak zozadu, vrecko na drobnosti v zadnej časti kočíka. Polohovacie opierka nožičiek pre väčšie pohodlie vášho dieťatka pri dlhších či kratších prechádzkach, jednoducho kedykoľvek si potrebuje vaše dieťa odpočinúť. Multipozičné polohovacia opierka chrbta - dieťa môže cestovať v polohe, ktorá je mu práve príjemná, nech chce pozorovať okolie alebo odpočívať. Plne zakrývajúci strieška s UV50 + ochranou poskytuje vášmu dieťatku potrebný tieň a ochranu, zatiaľ čo peek-a-boo okienko vám umožňuje mať svoje dieťatko neustále pod dohľadom. Navyše je možné striešku nastaviť do 2 výškových polôh. Parkovacia brzda uprostred. Kočík je po zložení samostatne stojaci. Vybavte si svoj kočík jedným z mnohých ponúkaných doplnkov.

DOPLNKY (k zakúpeniu zvlášť): pláštenka, sieťka proti hmyzu, ochranný oblúk, pult na kočík, držiačik na pitie, adaptéry na autosedačku Maxi-Cosi, organizér na kočík, chladiaca taška, taška na kočík, fusak, náručník, stúpadlo za kočík.

Pozn. Tento kočík nie je určený k behu alebo korčuľovanie.

VýrobceBaby Jogger