BabyJogger CITY SELECT 2 - RADIANT SLATE

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (9)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
KódBJ2165278
ZnačkaBaby Jogger
EAN047406178834
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

city ​​select® 2
RASTIE SPOLU S VAŠOU RODINOU

PARAMETRE:
Hmotnosť / kočík : 12.1 kg
Kočík / šírka: 65 cm
Kočík / výška: 103 cm
Zložený kočík / rozmery: 103 x 65 x 31 cm
Kočík je vhodný pre deti od 6 mesiacov s váhou do 22kg (približne do 4 rokov)

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=HZ1Hd5NYHVg
https://www.youtube.com/watch?v=9WlbscK6S60
(Pozn. Videá majú iba ilustratívny charakter, vami zakúpený výrobok sa môže líšiť. Pokiaľ si nie ste istí vlastnosťami vami vybraného kočíka, neváhajte nás kontaktovať. )

Celková nosnosť kočíka: 30kg
> nosnosť : 22 kg na sedadlo
> nosnosť : 1kg zadné vrecko na kočíku
> nosnosť : 7 kg úložný kôš
Pozn. Preťažovanie kočíka môže viesť k jeho nestabilite.

OPIS:
> Plne vybavený modulárny kočík je možné jednoducho premeniť z kočíka pre jedno dieťa na súrodenecký kočík, alebo po pripevnení stúpadla aj na kočík pre tri deti (druhé sedadlo a stúpadlo sa predávajú samostatne).
> Kočík je ľahko ovládateľný, ľahko ho zdvihnete a prenesiete, je ľahší ako predchádzajúci model City Select®
> Kompaktné skladanie v dvoch krokoch / o 20% menšie ako vedúci kočík na americkom trhu pre dve deti (Pozn. Porovnanie s kočíkom UPPAbaby Vista V2 pre dve deti 2020)
> Dostatok priestoru medzi sedadlami znamená viac pohodlia pre vaše deti
> Možno vytvoriť až 28 konfigurácií, kočík môže byť použitý až pre 3 deti / vďaka tomu je kočík City Select veľmi variabilný (druhé sedadlo a stúpadlo za kočík sa predávajú samostatne).

Detský kočík Baby Jogger ® City Select ® 2 je všestranným vysnívaným pomocníkom rodičov, ktorí vedia, že mať len jednu možnosť nie je možné. S 28 konfiguráciami je možné tento kočík zmeniť z kočíka pre jedno dieťa na súrodenecký kočík pomocou korbičky alebo druhého sedátka, alebo pomocou stúpadla dokonca aj na kočík pre 3 deti (modulačné prvky sa predávajú samostatne). Kompaktné skladanie/po zložení o 20% menšie ako vedúce kočíky predávané na americkom trhu. Ľahký dizajn, teleskopické madlo a dostatok úložného priestoru poskytuje viac pohodlia pre vaše každodenné cestovanie. Prispôsobte si svoj City Select® 2 pomocou doplnkov (predávajú sa samostatne) a vytvorte si kočík podľa vašich potrieb.

> Vytvorte si svoj cestovný systém pridaním adaptérov na autosedačky Maxi-Cosi, Cybex alebo BeSafe (adaptéry sa predávajú samostatne / kompatibilita s modelmi autosedačiek sa líšia podľa značky).
> Teleskopické, výškovo nastaviteľné rodičovské madlo poskytuje pohodlné ovládanie kočíka
> Predné kolesá s odpružením, nevyfukovacie kolesá / 4x4 terénne pneumatiky
> Úložný priestor v chrbtovej opierke sedátka a veľký úložný koš pod sedadlom, ktorý pojme až 7kg - vďaka tomu budete mať všetko potrebné stále na dosah.
> Nastaviteľný sklon sedadla a opierka nožičiek umožňuje vášmu dieťaťu nájsť tú najpohodlnejšiu polohu
> Predĺžená strieška s UV50+ s peek-a-boo okienkom chráni dieťa, poskytuje tieň a pritom ho máte stále pod dohľadom
> Každé sedadlo je vhodné pre deti s nosnosťou do 22 kg

Starostlivosť a údržba
Pokyny na pranie nájdete na štítku starostlivosti na podložke sedátka. Nepoužívajte rozpúšťadlá, žieravé alebo abrazívne čistiace prostriedky. Nežehlite. Nečistite chemicky. Nesušte v sušičke ani nežmýkajte. Pred čistením odstráňte kovové a plastové časti (rám, PE dosku sedátka). Pokiaľ poťah vyžaduje výmenu používajte iba náhradné diely schválené výrobcom alebo distribútorom. Plastové a kovové časti je možné čistiť po povrchu teplou vodou a jemným mydlom, vždy starostlivo osušte. Kolesá je možné čistiť vlhkou handričkou, pred použitím ich treba úplne osušiť mäkkou handričkou. Neskladujte vonku alebo v blízkosti zdrojov priameho zdroja tepla, ako je radiátor alebo oheň. Vždy skladujte na suchom, čistom a tienistom mieste.

UPOZORNENIE: Tento výrobok nie je vhodný na behanie, korčuľovanie.

VýrobceBaby Jogger