BabyMonsters KUKI TWIN TEXAS športiak milkshake

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódBMKT-10005-017
ZnačkaBaby Monsters
EAN8595673293757
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
BabyMonsters KUKI TWIN pláštenka
19,42 EUR16,05 EUR bez DPH
PopisPodrobnostiNa stiahnutie

Baby monsters Kuki twin TEXAS

Ultraľahký (9,8 kg) športový mini kočík so spojenou rukoväťou pre dvojčatá či súrodencov s patentovaným systémom skladania, ktorý plnohodnotne zastúpi bežné golfky až do 4 rokov veku detí, zmestí sa aj do malého kufra auta, malého výťahu a prejde bez problémov dverami.

Mamička dvojčiat či súrodencov s malým vekovým rozdielom ocenia jednoduché skladanie a jeho ultra kompaktná veľkosť po zložení. Patentovaný systém skladania a možnosť vziať kočík v batohu na chrbát z neho robia naozajstný fenomén. Vďaka multipozičnímu polohovanie opierky chrbta a opierky nožičiek do úplného ľahu sa pohodlne vyspí aj väčšie deti. 5 bodový bezpečnostný pás a madlo, ktoré je súčasťou konštrukcie, poskytujú deťom maximálny pocit bezpečia a pohodlia počas prechádzky. Do priestranného košíku sa zmestí aj väčší nákup. Kolesá u Baby monsters Kuki twin sú vyrobené z vysoko kvalitnej EVA peny so vzduchovými vreckami a vďaka nim jede kočík krásne ticho bez rachtání. Predné kolieska s odpružením a možnosťou aretácie zaistí komfortné plynulú jazdu a zvládnu aj ľahší terén. Kočík je homologovaný pre deti už od narodenia.

Extra dlhá strecha s UPF 50 chráni dieťa pred vetrom a mrazom v chladnejšom období, v lete dokonale tienia počas prechádzok a integrované vetracie okienko na zips zaistí cirkuláciu vzduchu počas horúcich letných dní.

Doplnky na dokúpenie:
Batoh na prenášanie (47 x 69 cm)
pláštenka
* Color pack (iba na dotaz)

Technické parametre:
Hmotnosť: 9,8 kg
Maximálna nosnosť: 33 kg

Rozložený (cm):
85x70x101
Zložený (cm): 67x44x26

Vhodný pre deti od narodenia do 15kg (na sedadlo).

VýrobceBaby Monsters

 

 

Dokumenty na stiahnutie