BabyMonsters KUKI TWIN TEXAS športiak texas

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódBMKT-10005-0TX
ZnačkaBaby Monsters
EAN8595673293641
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
PopisPodrobnostiNa stiahnutie

Baby monsters Kuki twin TEXAS

Ultraľahký (9,8 kg) športový mini kočík so spojenou rukoväťou pre dvojčatá či súrodencov s patentovaným systémom skladania, ktorý plnohodnotne zastúpi bežné golfky až do 4 rokov veku detí, zmestí sa aj do malého kufra auta, malého výťahu a prejde bez problémov dverami.

Mamička dvojčiat či súrodencov s malým vekovým rozdielom ocenia jednoduché skladanie a jeho ultra kompaktná veľkosť po zložení. Patentovaný systém skladania a možnosť vziať kočík v batohu na chrbát z neho robia naozajstný fenomén. Vďaka multipozičnímu polohovanie opierky chrbta a opierky nožičiek do úplného ľahu sa pohodlne vyspí aj väčšie deti. 5 bodový bezpečnostný pás a madlo, ktoré je súčasťou konštrukcie, poskytujú deťom maximálny pocit bezpečia a pohodlia počas prechádzky. Do priestranného košíku sa zmestí aj väčší nákup. Kolesá u Baby monsters Kuki twin sú vyrobené z vysoko kvalitnej EVA peny so vzduchovými vreckami a vďaka nim jede kočík krásne ticho bez rachtání. Predné kolieska s odpružením a možnosťou aretácie zaistí komfortné plynulú jazdu a zvládnu aj ľahší terén. Kočík je homologovaný pre deti už od narodenia.

Extra dlhá strecha s UPF 50 chráni dieťa pred vetrom a mrazom v chladnejšom období, v lete dokonale tienia počas prechádzok a integrované vetracie okienko na zips zaistí cirkuláciu vzduchu počas horúcich letných dní.

Doplnky na dokúpenie:
Batoh na prenášanie (47 x 69 cm)
pláštenka
* Color pack (iba na dotaz)

Technické parametre:
Hmotnosť: 9,8 kg
Maximálna nosnosť: 33 kg

Rozložený (cm):
85x70x101
Zložený (cm): 67x44x26

Vhodný pre deti od narodenia do 15kg (na sedadlo).

VýrobceBaby Monsters

 

 

Dokumenty na stiahnutie