Hauck Cestovná postieľka Dream n Play Mickey Stars

Akcia
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
KódHK601358
ZnačkaHauck
EAN4007923601358
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
PopisTechnické parametre

Dream N Play
> Cestovné postieľka, druhá postieľka, detská ohrádka, hracie centrum
> Optimálny komfort pri ležaní už od narodenia
> Ľahké zloženie a rozloženie
> Možno zložiť do malého rozmeru

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=qCoMS57J6gU

flexibilné využitie // V tejto postieľke bude Váš malý poklad od narodenia aj na cestách spať bezpečne a rovnako pohodlne ako doma. Predstavuje perfektné riešenie na dovolenke alebo návštevu babičky a dedka. Doma jej môžete používať ako praktickú náhradné postieľku. Dream'n Play možno za pár sekúnd postaviť a v prípade potreby zase zložiť.

rýchle zloženie // Postaviť, zložiť, hotovo ... a všetko len pomocou niekoľkých ťahov. Kdekoľvek tak vykúzlite príjemné útočisko pre Vášho potomka. Po zložení do úsporného rozmeru môžete postieľku ľahko prevážať alebo uskladniť v prenosnej taške.

Dream N Play
Túto praktickú cestovnú postieľku možno využívať mimoriadne flexibilne a tým predstavuje perfektné riešenie na dovolenke, návštevu babičky a dedka alebo v domácnosti. Malý rozmer po zložení umožňuje jednoduché prenášanie cestovné postieľky a môžete ju tak mať všade so sebou.
V tejto postieľke bude Váš malý poklad od narodenia aj na cestách spať bezpečne a rovnako pohodlne ako doma. Veľkým postranným oknom zo sieťoviny optimálne cirkuluje vzduch a Vášho potomka budete mať vždy na dohľad.

Dream'n Play možno vyžívať aj ako detskú ohrádku. Na ložnej ploche 120 x 60 cm je dostatok miesta, aby sa na nej Váš poklad cítil príjemne. Dieťa si tu môže samostatne hrať alebo Vás pozorovať pri domácich prácach a samozrejme tiež pri Vašom odpočinku.
Cestovná postieľka sa zloží pomocou niekoľkých málo krokov. Vďaka tomu ju možno kdekoľvek uskladniť alebo pohodlne prepraviť v praktickej cestovnej taške.
Cestovná taška a skladacie dno sú súčasťou balenia.

Náš tip, aby montáž postieľky hladko klaplo! Postavte zloženú postieľku na nohy a ťahajte od seba. Najprv vysúvajte krátke, potom dlhé strany nahor, kým nebudete počuť zacvaknutie. Až potom sa stlačí stred dna a potom celé dno dole tak, aby bolo stabilné a rovné. Pri demontáži sa postupuje presne naopak. To znamená, že sa ťahom hore uvoľní dno, potom sa uvoľní krátke, následne dlhé postranné časti.

VýrobceHauck

Hmotnosť produktu:
Čistá hmotnosť produktu / 7,50 kg
Celková hmotnosť produktu / 8,00 kg

Rozmery:
Rozmery po zložení / 22 x 21 x 76 cm
Rozmery po postavení / 127,5 x 69 x 76 cm

Údaj o veku a hmotnosti:
Vek: 0 - 36 mesiacov
Maximálna záťaž 15 kg

Špeciálne doplnky:
> Sieťové okienko

Alternatívne produkty