Hauck Cestovná prebaľovacia podložka Change Me, 70x80 cm, black

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
KódHK618332
ZnačkaHauck
EAN4007923618332
Popis

Change Me
> Veľká cestovná prebaľovacia podložka (70 x 80 cm)
> Vysoko kvalitný, silne polstrovaný materiál odolný proti pretrhnutiu
> 2 sieťové vrecká na prebaľovacie potreby
> S vreckom na zips

Na cesty // Táto veľká prebaľovacia podložka (70 x 80 cm) je ideálnou voľbou, pokiaľ chcete vaše bábätko prebaľovať na cestách. Či už na zadnom sedadle, na verejnom prebaľovacom pulte na letiskách, v reštauráciách alebo na diaľničných odpočívadlách – Vaše dieťa bude vždy ležať na vlastnej vysoko kvalitnej polstrovanej podložke.
S úložným priestorom // Dve sieťové vrecká a jedno vrecko so zipsom poskytnú úložný priestor na detské potreby. Prebaľovacia podložka je odolná proti natrhnutiu, umývateľná a je možné ju podľa potreby premeniť na kompaktnú tašku, ktorú budete mať vždy na dosah ruky.

Change Me
Táto veľká prebaľovacia podložka (70 x 80 cm) je ideálnou voľbou na hygienické prebaľovanie vášho bábätka na cestách. Či už na zadnom sedadle, na verejnom prebaľovacom pulte na letiskách, v reštauráciách alebo na diaľničných odpočívadlách – vaše bábätko bude vždy ležať na vlastnej vysoko kvalitnej polstrovanej podložke. Poťah podložky je odolný proti oderom, umývateľný a môže byť podľa potreby premenený na kompaktnú tašku, ktorú budete mať vždy po ruke. Dve sieťové vrecká a vrecko na zips ponúkajú dodatočný priestor na uskladnenie menších potrieb.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,42 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,52 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 2 x 80 x 70 cm

VýrobceHauck