Hauck Chodítko Ride On 1-2-3 hearts

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
KódHK643051
ZnačkaHauck
EAN4007923643051
PopisTechnické parametre

Chodítko Ride On 1-2-3
> Mobilné hracie centrum, chodítko a odrážadlo
> Možno jednoducho prestaviť
> So zarážkami do schodov
> Podporuje vývoj motorických schopností
> Multifunkčný hrací panel s hudbou

Baviť sa! Tri produkty v jednom - Chodítko Ride On 1-2-3 je skutočne všestranné.
Na začiatku ho možno používať ako mobilnú hernú centrum, potom ako chodítko a nakoniec ako odrážadlo - jednoducho ponúka chodítko bezpočet možností pre zabavenie vášho najmenšieho. Okrem toho podporuje rozvoj motoriky vášho dieťaťa a súčasne si s ním môže vaše dieťatko hrať.

VZDELÁVANIA HROU // Akonáhle sa vaše maličké začne batoliť, je chodítko Ride On 1-2-3 ideálne pre učenie sa hravou chôdzou. Akonáhle nadobudne vaše dieťa istoty vo svojich krôčikoch, možno sedačku vybrať a premeniť na aktivity chodítko. Vďaka zarážkam a valčekom s protišmykovými gumičkami bude váš malý objaviteľ vždy cestovať bezpečne.

SO ZVUKOM // "Kokpit" vyzerá takmer presne ako vo vnútri maminho alebo tatkovho auta. Farebné tlačidlá na hernom paneli povzbudzujú deti k vyskúšaniu a podporujú tak rozvoj ich motoriky. Stlačením sa aktivuje "rádio", ktoré prehráva rôzne detské pesničky. K radosti rodičov možno hudobný modul vypnúť alebo odstrániť. Na jeho miesto potom možno podávať malé občerstvenie.

RIADENIE JE ZÁBAVA // Konečne. Konečne je čas, aby si váš malý poklad vyskúšal jazdu. Teraz už len stačí vyliezť na sedadlo, odraziť sa a vyraziť za zábavou.

Tri produkty v jednom. Chodítko Ride On 1-2-3 je skutočný všestranný pomocník.
Poskytuje nespočet možností, ako zamestnať Vášho drobčeka, najprv ako mobilné hracie centrum, potom ako chodítko a neskôr ako odrážadlo.

Skvelá zábava // Chodítko poskytuje čistú zábavu, podporuje vaše dieťa pri prvých krôčikoch a súčasne podporuje rozvoj motoriky.
Naučiť sa chodiť je ľahké // S chodítkom Ride On 1-2-3 môže vaše dieťa vyraziť na prvý prieskum v pouhých 6 mesiacoch a začať tak svoju prvú "lekciu chôdze alebo jazdy". "Kokpit" vyzerá takmer presne ako vnútro maminho či tatkovho auta. K dispozícii je volant, dve spätné zrkadlá, veľká zelená svetla a samozrejme klaksón. Farebné tlačidlá na hracom paneli nabádajú deti, aby si ich vyskúšali. Stlačením sa aktivuje "rádio", ktoré prehráva rôzne detské pesničky. K radosti rodičov možno hudobný modul jednoducho odobrať. Na vytvorené miesto potom možno podávať malé občerstvenie. Vaše dieťa bude svoj prvý automobil milovať.
Bezpečné a pohodlné // S chodítkom Ride On 1-2-3 cestuje Vaše dieťa vždy bezpečne, pretože toto hracie centrum bolo vybavené šiestimi zarážkami a dvoma valčeky s protišmykovými gumičkami. Mäkké, polstrované sedadlo s vysokým operadlom zaručuje dostatočnú oporu malým zádíčkům a poskytujú pohodlie pri cestách za dobrodružstvom.
Ako deti rastú .. // Akonáhle zvládne chôdzu, môže si vaše dieťa vyskúšať chodítko. Odstránením sedátka sa zmení Ride On 1-2-3 v chodítko, objaví sa dve držadlá, aby sa váš drobček mal kde pevne držať. Vďaka dvojitému nastavenie výšky, sa chodítko Ride On 1-2-3 ľahko prispôsobí výške vášho dieťaťa.

A Konečne - toto je okamih, na ktorý sme všetci čakali. Konečne je čas, aby si váš malý poklad vyskúšal jazdu. Teraz už len stačí pohodlne sa usadiť a odraziť sa.

VýrobceHauck

Hmotnosť produktu:

Čistá hmotnosť produktu / 5,00 kg
Celková hmotnosť produktu / 6,05 kg

Rozmery:
Rozmery po zložení / 70 x 47 x 66 cm
Rozmery po postavení / 74 x 58 x 62 cm

Špeciálne doplnky:
> Modul s hudbou
> Hracie diel (odnímateľný)
> Kolesá
> Zarážka do schodov
> Blikajúce svetlá

Výškové nastavenie / Áno, 3x
Možno prestaviť / možno prestaviť na chodítko
Odnímateľné sedadlo / Áno
Hracie diel (odnímateľný) / Áno

Údaj o veku a hmotnosti:
Vek: od 6 mesiacov do 12 kg