Hauck Detské odrážadlo bicykel Balance N Ride Zebra

Akcia
dopredaj
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
KódHK813168
ZnačkaHauck
EAN4894352813168
Popis

BALANČNÝ BICYKEL / BALANCE N RIDE
DREVENÝ BALANČNÝ BICYKEL S NAFUKOVACÍMI KOLESAMI, KTORÝ RASTIE SPOLU S VAŠÍM DIEŤAŤOM

HRAVÉ UČENIE ROVNOVÁHY A MOTORIKY
BALANČNÝ BICYKEL NA RAST S PRAKTICKOU FUNKCIOU
UDRŽATEĽNÝ VĎAKA DREVU S CERTIFIKÁTOM FSC®

PARAMETRE:

Hmotnosť výrobku :
Čistá hmotnosť výrobku / 2,95 kg
Rozmery / po postavení 85 x 39,5 x 55 cm
Vek: 1,5 +
Nosnosť : 50 kg
Kolesá : nafukovacie / 12"

OPTIMÁLNA PRÍPRAVA NA JAZDU NA BICYKLI // Balančný bicykel Balance N Ride je ideálnou prípravou na jazdu na bicykli, pretože poskytuje vášmu dieťaťu nielen veľa zábavy, ale aj posilňuje svaly a trénuje vytrvalosť a motorické schopnosti.

ĽAHKÉ PRENOSENIE S INTEGROVANÝMI RIADIDLAMI // Vďaka integrovaným priehlbinám v ráme a nízkej hmotnosti môžete bicykel ľahko prenášať, keď na ňom vaše dieťa už nebude chcieť jazdiť.

POHODLNÁ JAZDA VĎAKA NAPLNENÝM KOLESÁM // Pneumatické kolesá s guličkovými ložiskami s priemerom 12 palcov poskytujú pohodlnú a tlmenú jazdu aj na rôznych povrchoch. Robustné ventily sú ľahko prístupné a pohodlne sa nafukujú.

RASTIETE S VAŠIM DIEŤAŤOM AKO DOPRAVA // Vďaka sedadlu s nastaviteľnou výškou v 4 polohách môže vaše dieťa jazdiť pohodlne a ergonomicky už od 18 mesiacov. Perforované sedadlo so vzhľadom kože poskytuje dodatočné pohodlie.

ZVONEK POSKYTUJE VIAC ZÁBAVY A BEZPEČNOSTI // Zvonček poskytuje dodatočnú zábavu pri hre a umožňuje vášmu dieťaťu upozorniť vás, keď je vonku a na cestách.

DOBRÝ ÚCHYT VĎAKA GUMOVANÝM RÚKAM // Pogumované rukoväte s bočnými opierkami ponúkajú vášmu dieťaťu dobrý úchop, ako aj dodatočnú bezpečnosť.

DREVO S CERTIFIKÁTOM FSC® PRE ZDRAVŠIE PROSTREDIE // Balančný bicykel je vyrobený z odolného dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, ktorý zaručuje udržateľné a ekologické využívanie lesov chrániacich rastliny a zvieratá.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty