Hauck Drevený labyrint+pult k židli Alpha+, Water Animals

Novinka
Obrázek 1
Obrázek 1
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
Obrázek (19)
Obrázek (20)
Obrázek (21)
Obrázek (22)
Obrázek (23)
Obrázek (24)
Obrázek (25)
Obrázek (26)
KódHK808003
ZnačkaHauck
EAN4894352808003
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

ALFA PLAY MOVING SET
DREVENÝ LABYRINT A PLASTOVÝ PULT PRE JEDÁLENSKÚ STOLIČKU ALPHA+

IDEÁLNY NA PRVÉ HRY A HRAVÉ UČENIE
JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA NA VYSOKÚ STOLIČKU ALPHA+ / BETA+

Parametre //
Čistá hmotnosť výrobku / 1,33 kg
Rozmery po rozložení / 58 x 43 x 18,5 cm
Vek : 1-99 rokov

Špeciálna funkcia : plastový pult v balení

SKVELÁ SADA NA PRVÉ HRY A HRAVÉ UČENIE // Táto sada umožňuje ešte flexibilnejšie používanie vašej stoličky Alpha+/Beta+, guličkové bludisko zabaví vaše dieťatko, zatiaľ čo vy si budete plniť svoje povinnosti.

TRÉNUJE KOORDINÁCIU RUKY A OČI // Presúvaním dielikov si vaše dieťa trénuje logické myslenie, rozpoznávanie farieb a tvarov, ako aj koordináciu medzi vizuálnym vnímaním a jemnou motorikou.

JEDNODUCHÁ INSTALÁCIA NASADENÍM NA STOLIČKU // Hracia deka sa v okamihu pricvakne na prednú tyč drevenej stoličky a rovnako ľahko sa aj odoberie.

RÝCHLE A STABILNÉ PRIPOJENIE HRAČIEK // Drevené hračky možno k ohrádke pripevniť pomocou drevenej skrutky, ktorá zabraňuje ich skĺznutiu.

BEZPEČNÉ SEDENIE S BEZPEČNOSTNÝMI PÁSMI // Aby vaše dieťa mohlo bezpečne sedieť aj počas hrania, hrací pult sa dá používať spolu s bezpečnostnými pásmi detskej stoličky.

HRACÍ PULT JE VYROBENÝ Z RECYKLOVANÉHO MATERIÁLU // Hrací pult jedálenskej stoličky je vyrobený z recyklovaného materiálu s certifikátom GRS, ktorý predpisuje jasné sociálne, ekologické a chemické predpisy pre výrobu.

HRAČKA JE VYROBENÁ Z UDRŽATEĽNÉHO DREVA // Hračka je vyrobená z odolného dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, ktorý zaručuje udržateľné a ekologické využívanie lesov chrániacich rastliny a zvieratá.

ĽAHKÉ ČISTENIE DÍKY HLADKÉMU POVRCHU // Hladký povrch hracej deky možno utrieť handričkou a bežnými čistiacimi prostriedkami. Vďaka tomu je rýchlo pripravená na ďalšie použitie.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty