Hauck Face to Me 2 prístavná postieľka, melange grey

Výpredaj
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
KódHK608531
ZnačkaHauck
EAN4007923608531
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

Face to Me 2
> Prídavná postieľka s pozíciou "anti-reflux"
> Dobrá cirkulácia vzduchu
> Flexibilné nastavenie výšky
> Ideálne pre postele typu boxspring
> Výškovo nastaviteľná bočná časť
> Stojan zamedzujúci prevrhnutiu
> Možno zložiť na plocho

Bezpečný spánok // Táto roztomilá prístavná postieľka je vybavená funkciou Anti Reflux, ktorá zabráni pohybu žalúdočnej kyseliny späť do pažeráka a zaručí tak väčšiu bezpečnosť bábätka.
Flexibilné nastavenie výšky // Vďaka výškovému nastaveniu do 5 polôh môžete Face to Me 2 dokonale pristaviť k Vašej posteli, nehľadiac na to, či vlastníte nízku posteľ, alebo vysokú posteľ typu boxspring.
Hebučké hniezdočko // V tejto roztomilej a hebučkej postieľke sa bude každé bábätko od prvých dní cítiť skvele. Najvyšší komfort zaručuje priedušný matrac, mäkký plyšový okraj a sieťová tkanina v postranných okienkoch.
Posuvný postranný diel // V príjemnej Face to Me 2 budete mať vaše novorodenec úplne nablízku a predsa vo svojej postieľke. Postranný diel je možné posunúť smerom dole a vďaka tomu môžete bábätko rýchlo upokojiť alebo pohodlne nadojčiť bez toho, aby ste museli vstávať.
Ploché zloženie // Keď už postieľku pre bábätko nebudete potrebovať, alebo ju bude chcieť prepraviť k babičke, môžete ju zložiť do plochého tvaru za pár sekúnd.

Face to Me 2 // Mäkučká prístavná postieľka
Postieľka je vybavená funkciou Anti Reflux, ktorá zabráni pohybu žalúdočnej kyseliny späť do pažeráka. Bábätko tak bude v mäkkom Face to Me 2 vo vašej blízkosti a zároveň vo svojej vlastnej postieľke. Pomocou znižovacieho postranného dielu môžete bábätko rýchlo upokojiť alebo pohodlne nadojčiť bez toho, aby ste museli vstávať.
Pomocou nastavenia výšky do 5 polôh môžete Face to Me 2 pristaviť k Vašej posteli, nehľadiac na to, či sa jedná o nízku alebo vysokú posteľ typu boxspring. Následne postieľku pripevníte pásmi k vašej posteli, aby sa postieľka napríklad počas noci neposunula. Potom už si bábätko môže hebkú postieľku užiť naplno.
Cez deň je možné používať Face to Me 2 ako kolísku. Na tento účel stačí opäť uzavrieť postrannú časť.
Cez sieťovú látku bábätko vždy uvidí von a zároveň sa zaistí optimálna cirkulácia vzduchu. Vďaka príjemným materiálom, priedušnému matracu a mäkkému plyšovému okraju sa bude váš poklad cítiť zakaždým ako v bavlnke.
Pokiaľ cestovnú postieľku už nepotrebujete alebo ju chcete prepraviť k babičke a dedovi, stačí ju niekoľkými málo ťahmi zložiť.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 10,00 kg
Celková hmotnosť produktu 11,90 kg

Rozmery :
Rozmery po zložení / 94 x 60 x 20 cm
Rozmery po postavení / 94 x 60 x 86 cm
Počet možností nastavenia: 5
Údaj o veku a hmotnosti: 0 - 9 mesiacov

Špeciálne vlastnosti:
> Posuvný postranný diel
> Sieťované okienko
> Výškovo nastaviteľné
> Jednoduchý skladací mechanizmus

Maximálna záťaž : 9 kg

VýrobceHauck