Hauck Opasok s náradím Learn to Work

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (16)
KódHK813113
ZnačkaHauck
EAN4894352813113
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Hauck Náradie v boxe Learn to Repair
dopredaj
19,77 EUR16,34 EUR bez DPH
Popis

LEARN TO WORK
OPASOK S NÁRADÍM Z DREVA S CERTIFIKÁTOM FSC®

IDEÁLNY NA HRANIE ROLÍ
NASTAVITEĽNÝ OPASOK RASTIE SPOLU S VAŠÍM DIEŤAŤOM
UDRŽATEĽNÝ VĎAKA DREVU S CERTIFIKÁTOM FSC®

PARAMETRE:
Hmotnosť výrobku :
Čistá hmotnosť výrobku / 0,37 kg
Rozmery / po postavení 55 x 17 x 5 cm
Vek: 3 - 99 rokov

PODPORUJE KREATIVITU VAŠEHO DIEŤAŤA // Detská súprava náradia obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje ako remeselník alebo majster: Súprava obsahuje: opasok na náradie, vŕtačku, pílku, multimeter, vodováhu, ceruzku, stolársky štvorhran, skúšačku fáz a rezací nôž.

NASTAVITEĽNÝ OPASOK NA NÁRADIE RASTIE S VAŠIM DIEŤAŤOM // Vaše dieťa si môže opasok na náradie individuálne nastaviť a vďaka praktickej zacvakávacej pracke ho môže samo odopnúť a zapnúť.

NÁRADIE JE DOBRE ULOŽENÉ A RÝCHLO PRIPRAVENÉ NA POUŽITIE // Vďaka praktickému opasku s pútkami má vaše dieťa neustále voľné ruky a môže si náradie rýchlo uložiť a mať ho vždy po ruke.

IDEÁLNE NA ROLOVÉ HRY // Realistické drevené náradie na hranie povzbudzuje vaše dieťa, aby skúmalo náradie a zapájalo sa do nápaditých rolových hier o remeslách a opravách. Vhodné pre deti od 3 rokov - aj na cesty.

DREVO S CERTIFIKÁTOM FSC® PRE ZDRAVŠIE PROSTREDIE // Súprava náradia je vyrobená z odolného dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, ktorý zaručuje udržateľné a ekologické využívanie lesov na ochranu rastlín a zvierat.

VýrobceHauck