Hauck Poťah na madlo-golfáč Handle Me 2-2ks, šedé

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
KódHK618325
ZnačkaHauck
EAN4007923618325
Popis

Handle Me 2
> Chránič rukovätí golfových kočíkov
> Chráni proti škrabancom a poškodeniu
> Ideálne u opotrebovaných rukovätí detských kočíkov
> Jednoduché upevnenie suchým zipsom
> Strečový materiál na flexibilné pripevnenie

Poťah na rukoväť // Chrániče rukoväte dokonale zabránia poškodeniu alebo nečistotám na rukovätiach Vášho golfového kočíka. Zároveň sa tieto mäkko polstrované chrániče postarajú o to, aby bolo možné kočík pohodlne a komfortne voziť. Polstrovanie je z mäkkého neoprénu a vďaka tomu je extrémne odolné. Materiál je veľmi pružný, vďaka tomu pasuje toto polstrovanie takmer na každú rukoväť golfového kočíka.
Náhradný poťah na rukoväť // Handle Me 2 môžu tiež slúžiť ako náhradný diel za poškodené a natrhnuté rukoväte vášho kočíka. Poťahy sú dlhé 17 cm a majú zaoblený tvar. Upevňujú sa pomocou suchého zipsu. 2 kusy v balení. Umývateľné.

Handle Me 2
Tieto chrániče rukoväte dokonale zabránia poškodeniu alebo nečistotám na rukovätiach vášho golfového kočíka. Zároveň sa tieto mäkko polstrované chrániče postarajú o to, aby bolo možné kočík pohodlne ovládať. Handle Me 2 môžu tiež slúžiť ako náhradný diel pre poškodené a natrhnuté rukoväte vášho kočíka. Náhradné rukoväte sa potom jednoducho pretiahnu cez pôvodnú poškodenú rukoväť a upevnia sa pomocou suchého zipsu. Handle Me 2 sú z mäkkého neoprénu a vďaka tomu sú extrémne odolné. Pretože sa jedná o veľmi pružný materiál, sedí toto polstrovanie takmer na každú rukoväť kočíka. Poťahy sú dlhé 17 cm a majú zaoblený tvar. 2 kusy v balení. Umývateľné.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,03 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,06 kg
Rozmery:
Rozmery po postavení / 17 x 5,5 x 2 cm

VýrobceHauck