Hauck Sit on Me podložka pod autosedačku

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
KódHK618011
ZnačkaHauck
EAN4007923618011
Popis

Sit on Me
> 2-dielna, univerzálna detská podložka
> Univerzálny chránič sedadla osobných automobilov
> Pre všetky detské autosedačky a všetky detské vajíčka
> Protišmykový
> Kompatibilný s ISOFIX

Ochrana poťahov autosedadla // Perfektná ochrana poťahov autosedadla proti otlačeninám a odreninám, ktoré spôsobujú detské autosedačky. Univerzálna podložka má na oboch stranách protišmykový a štruktúrovaný povrch, ktorý zabráni nechceným pohybom autosedačky tam a späť, čo zvyšuje stabilitu a bezpečnosť. Vďaka otvorom na Isofix je vhodný do automobilov s prípojkami Isofix.
Otvory na Isofix // Vďaka integrovaným otvorom na konektory Isofix je podložka Sit On Me perfektnou voľbou ku všetkým detským autosedačkám a vajíčkam. Podložka okrem ochrany sedadla tiež zabráni nechceným škrabancom z detských autosedačiek a zamedzí nečistotám zo špinavých topánočiek.

Sit on Me
Perfektná ochrana poťahov vašich autosedačiek proti škrabancom a otlakom spôsobenými detskými autosedačkami. S integrovanými otvormi na konektory ISOFIX. Túto univerzálnu podložku je možné použiť pod všetky detské autosedačky. Na oboch stranách podložky sa nachádza protišmykový a štruktúrovaný povrch, ktorý zabraňuje nechceným pohybom detskej autosedačky a zvyšuje tak stabilitu a bezpečnosť. Okrem iného aj táto podložka zabraňuje nechceným otlakom a oderom na sedadle vozidla, ktoré môže zapríčiniť detská autosedačka. Skvele sa hodí do vozidiel s koženou alebo textilnou výbavou. Túto podložku je možné skombinovať spoločne so všetkými detskými podsedákmi, vajíčkami a autosedačkami, pretože disponuje integrovanými otvormi na konektory ISOFIX a môže tak byť použitá do všetkých vozidiel so systémom ISOFIX. Podložka Sit on Me predstavuje praktickú ochranu sedačky aj v prípade, ak je autosedačka prázdna, pretože vždy udrží Vaše sedadlá perfektne čisté. Táto ochrana sedadla sa skladá z dvoch častí, spodná časť môže byť využitá samostatne. Ideálne tak môžete Sit on Me skombinovať s detskými vajíčkami.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,49 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,62 kg
Rozmery :
Rozmery / 97 x 47 x 1 cm

VýrobceHauck