Hauck Watch Me 2 zrkadlo do auta predné

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
KódHK618387
ZnačkaHauck
EAN4007923618387
Popis

Watch Me 2
> Zrkadlo na predné sklo vozidla
> Pre všetky detské autosedačky inštalované v smere jazdy
> Kvalitné materiály a spracovanie
> Pevná prísavka
> Bezpečné a jednoduché pripevnenie

Na detské sedačky v pozícii v smere jazdy vozidla // S týmto zrkadlom budete mať dieťa umiestnené v autosedačke v smere jazdy vždy na dohľad bez toho, aby ste sa museli otáčať. Zrkadlo Watch Me 2 sa pripevňuje na predné sklo vášho automobilu.
Jednoduché pripevnenie // Watch Me 2 sa pripevňuje pomocou vysoko kvalitnej prísavky s podielom kaučuku, ktorá bezpečne a pevne priľne ku každej čistej sklenenej ploche, ktorá bola zbavená mastnoty. Pomocou integrovaného otočného kĺbu môžete zrkadlo namieriť vždy presne na vaše dieťa.

Watch Me 2
S týmto zrkadlom na čelnom skle vozidla budete mať dieťa vo všetkých typoch autosedačiek umiestnených v smere jazdy vždy na dohľad. Nemusíte sa tak pri riadení vozidla zakaždým otáčať na dieťa, aby ste skontrolovali, či je v poriadku, ale postačí vám iba pohľad do Watch Me 2 zrkadla. Týmto spôsobom zaistíte bezpečnosť nielen dieťaťu, ale aj celej posádke vozidla. Watch Me 2 sa pripevňuje pomocou vysoko kvalitnej prísavky s podielom kaučuku, ktorá bezpečne a pevne priľne na každej čistej sklenenej ploche, ktorá bola zbavená mastnoty. Pomocou integrovaného otočného kĺbu môžete zrkadlo vždy namieriť presne na vaše dieťa. Zrkadlo je vyrobené z vysoko kvalitného materiálu odolného proti zlomu.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,07 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,10 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 8 x 13,5 x 6 cm

VýrobceHauck