Scamp Pás Comfort ISOFIX pre tehotné, šedý

PSBAGREY_00.jpg
PSBAGREY_00.jpg
PSBAGREY_01.jpg
PSBAGREY_02.jpg
PSBAGREY_03.jpg
PSBAGREY_04.jpg
PSBAGREY_05.jpg
KódPSBAGREY
ZnačkaScamp
EAN5999546240054
PopisNa stiahnutie

Pás Comfort ISOFIX pre tehotné

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA: Pre bezpečnejšie cestovanie tehotných mamičiek.

POPIS:
Scamp bezpečnostný pás do auta pre tehotné je v porovnaní s ostatnými dostupnými porovnateľnými produktmi INÝ.

V ČOM SME OSTATNÍ - Výrobok sme vylepšili:
1, ešte väčšiu bezpečnosť pre dieťa a tehotnú mamičku
2, ešte väčšie pohodlie
3, väčšiu trvanlivosť
4, ľahšie používanie
5, lepší dizajn

V čom sa líši bezpečnostný pás značky Scamp? Čo je výsledkom vývoja?
A, produkt neobsahuje gumové diely. Silné, nepružné pásy poskytujú perfektný fixné pozíciu pásu. Ani pri pôsobení externých síl sa pás nenatiahne. Gumové diely môžu s pribúdajúcim časom starnúť a strácať na kvalite.
B, dôležité je, že dĺžka pásu, ktorý sťahuje bezpečnostný pás vozidla, je možné nastaviť, prispôsobí sa tak každej postave. Vďaka tomu sa bezpečnostný pás fixuje v miestach, dôležitých pre bezpečnosť, bez ohľadu na veľkosti človeka.

Všetky časti výrobku sú testované, či už spony, látky alebo prešívanie. Bezpečnostný pás je možné použiť ako vo vozidlách vybavených systémom ISOFIX, tak vo vozidlách bez systému ISOFIX, vďaka tomu je možné ho použiť aj na zadných sedadlách vozidla. Bezpečnostný pás do auta pre tehotné bol testovaný v Maďarskom TÜV Rheiland-KTI Kft.  

POHODLIE: Väčšie pohodlie vďaka nastaviteľnému pásu, vďaka tomu možno bezpečnostný pás ľahko prispôsobiť každej postave. Stačí raz nastaviť, pri ďalšom použití všetko už zaberie len okamih. Bezpečnostný pás do auta pre tehotné nie je nutné zakaždým odstraňovať ani vtedy, ak sedadlo používa viac osôb - otec, mamička. Látka sedáku bezpečnostného pásu je z tzv. Airnet látky, ktorá je priedušná a vďaka tomu sa používateľ nezapotí ani pri vyšších teplotách, navyše dodáva pocit pohodlia.  

TRVANLIVOSŤ: Kontrolu kvality bezpečnostného pásu vykonala firma EMI-TÜV SÜD Kft podľa týchto požiadaviek:
a) odolnosť proti opotrebovaniu
b) trhacie skúška švov
c) sila vyvinutá na otvorenie pracky bezpečnostného pásu
d) sila vyvinutá na otvorenie patentu bezpečnostného pásu
e) odolnosť farby voči treniu, pranie a svetlu.
f) AZO (rakovinotvorná látka) obsah farbiva Scamp bezpečnostný pás vyhovel všetkým požiadavkám, dostal povolenie TÜV-SÜD  

DESIGN: Bezpečnostný pás bol testovaný jeden rok s pomocou mamičiek v lete aj v zime. Bezpečnostný pás sa ani po roku používania nekrčil, nestratil formu, ani farbu a samozrejme to najdôležitejšie - nestratil svoju funkčnosť.

VýrobceScamp