BabyJogger CITY MINI GT 2 SINGLE -COMMUTER

Akcia
dopredaj
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódBJ2176163
ZnačkaBaby Jogger
EAN047406183319
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

Baby Jogger ® City Mini ® GT2, priestranný športiak s 3 kolesami plnenými ľahčenou penou (Systém "Forever-Air" - nikdy sa nevypustí!) a odpružením všetkých 3 kolies, vďaka čomu môžete vyraziť kamkoľvek, nech už do mesta na kocky rôznych veľkostí, či do lesa alebo do hôr, alebo len na kamenistú poľňačku, prejdete ľahko všade a nemusíte sa nijako obmedzovať. Predné koleso s možnosťou aretácie. Kompaktné skladanie jednou rukou, polohovacie detské madlo a ručná parkovacia brzda vám poskytnú maximálne pohodlie, zatiaľ čo nastaviteľná opierka nožičiek do 2 pozícií a multifunkčné polohovanie opierky chrbta vám umožní nájsť najpohodlnejšiu polohu pre vaše dieťa. Priestranná, výškovo nastaviteľná strieška do 2 pozícií dokonale zatieni ako bábätká, tak aj väčšie batoľatá. Polohovacia rukoväť je vhodná ako pre nižších, tak aj veľmi vysokých rodičov. Vytvorte si kočík ideálny na cesty s adaptérom pre autosedačky značky MAXI-COSI alebo si svoj obľúbený kočík dovybavte jedným z mnohých doplnkov.

LIMITOVANÁ EDÍCIA COMMUTER : Edícia roku 2022 ktorá sa vyznačuje elegantným spojením šedej a čiernej v jednej dokonalej kompozícii. Búdka je predĺžená o slnečný šilt a sedátko je doplnené o ochranný oblúk, ktoré je súčasťou vybavenia kočíka.

Detský kočík Baby Jogger® mini mini GT2
Pohyb bez kompromisu v novom

KOČÍK IDEÁLNY PRE:
> Rodiny, ktoré hľadajú kočík s 3 kolesami, ktorý sa ľahko ovláda, má odpruženie na všetkých kolesách a nafukovacie kolesá plnené ľahčenou penou - systém Forever-Air - nikdy sa nevypustia!
> Tých, ktorí hľadajú kočík s jednoduchým a pohodlným skladaním jednou rukou.
> Rodičia, ktorí hľadajú kočík, ktorý je kompatibilný s autosedačkou.

NOSNOSŤ: pre deti do 22 kg celková nosnosť kočíka 28kg (1kg pre zadné vrecko / 4,5kg na košík)

PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE:
Hmotnosť: 10,3kg
Rozmery (cm) : v. 112,5 / zložená v. 26,5 x zložená š. 65 x zložená dl. 78

VLASTNOSTI: Kočík je vhodný pre deti od narodenia do 22kg.

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY:
https://www.youtube.com/watch?v=VBUos3hAPdU
https://www.youtube.com/watch?v=2Bb0uOqS4X0
https://www.youtube.com/watch?v=CJJ2x-G6ado

(Pozn. Videá majú iba ilustratívny charakter, vami zakúpený výrobok sa môže líšiť. Pokiaľ si nie ste istí vlastnosťami vami vybraného kočíka, neváhajte nás kontaktovať. )

Kočíkujte spolu až do 22 kg... Sedátko kočíka má nosnosť až 22kg, obsahuje 5-bodový bezpečnostný pás, ktorý zaistí bezpečnosť vášmu dieťaťu.
Svižná a Hladká Jazda... Odpružené kolesá z kaučuku so systémom "Forever-Air" poskytujú kočíku aj vám hladkú jazdu bez kompromisov na akomkoľvek teréne.
Skladanie 1-rukou budete Milovať... Vytiahnite popruh jednou rukou a kočík mini GT2 sa jednoducho a kompaktne sám zloží.
V tieni av bezpečí... Dlhá búda s UV 50 ochranu, peek-a-boo okienkom na magnet udrží vaše dieťa v tieni a pritom pod vašim neustálym dohľadom. Funkcia potvrdená rodičmi... Nastaviteľné madlo a ručná parkovacia brzda poskytujú pohodlné riadenie a ovládanie, všetko na dosah ruky.
Opora nožičiek... Jednoducho vyrazte na cesty! Nastaviteľná opora nožičiek poskytuje dieťaťu oporu a pohodlie pri odpočívaní. Nechajte dieťa odpočívať. Dieťa môže sedieť v polohe, ktorá mu bude príjemná. Vďaka opierke chrbta, sklopnej do takmer plochej polohy, nebude už ani dlhá prechádzka prekážkou.

Niečo málo o značke Baby Jogger®...
Detské kočíky Baby Jogger® sú navrhnuté rodičmi s ohľadom na rodičov. Od roku 1984 spoločnosť pomáha rodičom a ich deťom chodiť na viac miest a vidieť viac vecí. Baby Jogger® ponúka kočík pre každý terén a každú potrebu, takže rodičia a deti môžu žiť každý deň aktívne.

DOPLNKY (k zakúpeniu zvlášť): pláštenka, sieťka proti hmyzu, pult na kočík, držiačik na pitie, adaptéry na autosedačku MAXI-COSI, organizér na kočík, chladiaca taška, taška na kočík, fusak, náručník.

UPOZORNENIE: Tento výrobok nie je vhodný na behanie, korčuľovanie.

VýrobceBaby Jogger