Hauck Cestovná postieľka Dream N Play Plus Dusty Cork

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
KódHK601006
ZnačkaHauck
EAN4007923601006
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis
DREAM N PLAY PLUS
POHODLNÁ CESTOVNÁ POSTIEĽKA A OHRÁDKA 
 
ĽAHKÁ A SUPER RÝCHLA MONTÁŽ
ĽAHKÁ PREPRAVA VĎAKA ÚLOŽNEJ TAŠKE
MIMORIADNE VEĽKÝ VSTUP PRE MALÝCH PRIESKUMNÍKOV 
 
Údaj o veku a hmotnosti //
Vek / 0 - 36 mesiacov
Maximálna záťaž / 15 kg
Hmotnosť produktu / 7,5 kg
 
Rozmery //
Rozmery po zložení / 76 x 24 x 23 cm
Rozmery po postavení / 125 x 65 x 76 cm
Úložná plocha / 120 x 60 cm
 
Špeciálne vlastnosti //
Sieťované boky
Predný výlez na zips 
 
BEZPEČNÉ MIESTKO CEZ DEŇ AJ V NOCI // DREAM N PLAY PLUS cestovná postieľka ponúka bezpečné miestečko v nadčasovom vzhľade pre vašich najmenších až do 15 kg. Je ideálnym miestečkom hier aj odpočinku, keď ste na cestách. 
 
JEDNODUCHÁ PREPRAVA VĎAKA PRENOSNEJ TAŠKE // Úspora miesta a praktickosť: všetko dohromady ponúka prepravná taška, ktorá farebne ladí s postieľkou a vďaka ktorej si môžete vziať svoju obľúbenú postieľku DREAM N PLAY PLUS všade so sebou. 
 
ĽAHKÁ A SUPER RÝCHLA MONTÁŽ // Chcete postieľku, ktorá sa skladá obzvlášť ľahko a rýchlo? Špeciálny systém postieľky DREAM N PLAY PLUS vám to umožní: jednoducho zostavíte, ľahko zložíte. 
 
PRÍJEMNÉ PROSTREDIE PRE KĽUDNÝ SPÁNOK // Vždy dostatok vzduchu: dva veľké sieťované boky zaistia dobrú a dostatočnú cirkuláciu vzduchu a vytvárajú tak príjemné prostredie pre pokojný spánok vášho bábätka. Vďaka sieťovaným bokom môžete mať navyše svoje bábätko stále na očiach. 
 
EŠTE VIAC ZÁBAVY // Stavia si vaše maličké rado domčeky a schovávačky? S týmto vynikajúcim stanom sa premení postieľka na krásny domček (k dispozícii samostatne). 
 
MIMORIADNE VEĽKÝ PRÍSTUP PRE MALÝCH PRIESKUMNÍKOV // Postieľka DREAM N PLAY PLUS má veľký prístupový vchod na zips, ktorý je možné otvoriť zvonku. Ideálny pre malých prieskumníkov, aby mohli vyliezať z postieľky za dobrodružstvom – a zase späť!

 

VýrobceHauck
Alternatívne produkty