Hauck Cover Me Deluxe organizér na chrbtovú opierku do auta, čierny

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódHK618042
ZnačkaHauck
EAN4007923618042
Popis

Cover Me Deluxe / Organizér
> Ochrana chrbtovej opierky s dostatočným úložným priestorom
> Pre všetky predné sedadlá
> Integrovaný držiak na nápoje
> Jednoduché pripevnenie
> Vhodná takmer do všetkých automobilov

Na predné sedadlo // Tento organizér na zadnú stranu prednej sedačky je vyrobený z umývateľného vysoko kvalitného vodeodolného materiálu. Organizér je možné jednoducho pripevniť a poskytne dostatok miesta na všetky predmety potrebné na cesty. Od držiaka nápojov po vrecko na vlhčené obrúsky - Cover Me Deluxe má dostatok úložného miesta aby bolo všetko rýchlo po ruke.
Jednoduché pripevnenie // Organizér sa spoľahlivo pripevní na sedadlo automobilu, a to pomocou individuálne nastaviteľných praciek a pásikov. Ak už nie je potrebné, môže sa zložiť a uložiť v automobile bez toho, aby zabral príliš veľa miesta.

Cover Me Deluxe
Tento organizér vyrobený z umývateľného vysoko kvalitného, ​​vodeodolného a odolného materiálu ponúka dostatok miesta na všetko potrebné na cesty. Organizér sa jednoducho pripevní a poskytne všetko; od držiaka na pitie až po kapsičku na vlhčené obrúsky, vďaka organizéru Cover Me Deluxe budete mať vždy všetko po ruke. V prípade potreby ho možno zložiť a uložiť bez toho, aby zabral príliš veľa miesta.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,26 kg
Celková hmotnosť produktu/ 0,37 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 1 x 38,5 x 59 cm

VýrobceHauck