Hauck Drevené chodítko Activity Learn to Walk

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (16)
Obrázek (15)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
KódHK813120
ZnačkaHauck
EAN4894352813120
Popis

LEARN TO WALK
DREVENÉ CHODÍTKO NA ROZVOJ MOTORIKY - VYROBENÉ Z DREVA S CERTIFIKÁTOM FSC®

PRVÉ KROKY S MNOŽSTVOM ZÁBAVY
NASTAVITEĽNÁ RÝCHLOSŤ KOLIESOK VĎAKA BRZDOVÉMU SYSTÉMU
MNOŽSTVO HRAČIEK TRÉNUJE JEMNÚ MOTORIKU

PARAMETRE:
Hmotnosť výrobku :
Čistá hmotnosť výrobku / 2,50 kg
Rozmery / po postavení 34 x 30,5 x 52 cm
Vek: 1 - 99 rokov

INDIVIDUÁLNE NASTAVITEĽNÁ RÝCHLOSŤ KOLIES // Na začiatku môžete znížiť rýchlosť kolies utiahnutím dvoch bočných bŕzd. Keď je vaše dieťa istejšie, môžete brzdy opäť uvoľniť.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PRIESTOR NA HRAČKY // V úložnom priestore môže vaše dieťa prepravovať, upratovať a bezpečne ukladať stavebné dieliky z vkladacej hry alebo iné hračky, bábiky či plyšové zvieratká.

AKTIVITY, KTORÉ TRÉNUJÚ DÔLEŽITÉ MOTORICKÉ SCHOPNOSTI // Vkladacie tvary, ozubené kolesá, zrkadlo a labyrint poskytujú veľa zábavy a zároveň podporujú jemnú motoriku vášho dieťaťa, ako aj rozpoznávanie farieb, tvarov a zvierat.

POMÔŽE VAŠEMU DIEŤAŤU UROBIŤ PRVÉ KROKY // Chodítko LEAR N WALK podporuje prvé krôčiky vášho dieťaťa vďaka praktickému držadlu, za ktoré sa dieťa môže držať, a navyše ponúka veľa zábavy s aktivitami na rozvoj jemnej motoriky.

UDRŽATEĽNÁ HRAČKA Z DREVA S CERTIFIKÁTOM FSC® PRE ZDRAVŠIE PROSTREDIE // AKTIVITY PRE DIEŤA Hračka WALK je vyrobená z dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, ktorý zaručuje udržateľné a ekologické využívanie lesov na ochranu rastlín a zvierat.

VýrobceHauck