Hauck Drevený xylofón+pult k židli Alpha+, Zebra

Obrázek 1
Obrázek 1
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
Obrázek (19)
Obrázek (20)
Obrázek (21)
Obrázek (22)
Obrázek (23)
Obrázek (24)
Obrázek (25)
Obrázek (26)
Obrázek (27)
Obrázek (28)
KódHK808010
ZnačkaHauck
EAN4894352808010
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

ALPHA PLAY MUSIC SET
PLASTOVÝ PULT S XYLOFÓNOM PRE VYSOKÚ STOLIČKU ALPHA+

IDEÁLNA NA PRVÉ HRY A HRAVÉ UČENIE
JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA NA VYSOKÚ STOLIČKU ALPHA+ / BETA+

Parametre //
Čistá hmotnosť výrobku / 1,33 kg
Rozmery po umiestnení / 58 x 43 x 12,5 cm
Vek : 1-99 rokov

Špeciálna funkcia : plastový pult v cene

SKVELÁ SADA NA PRVÉ HRY A HRAVÉ UČENIE // Vďaka tejto sade bude vaša vysoká stolička Alpha+/Beta+ ešte flexibilnejšia, hranie na xylofóne zabaví vaše dieťatko, zatiaľ čo vy budete robiť svoje povinnosti.

TRÉNUJE KOORDINÁCIU RUKY A OČI // Hra na xylofón a drevené zvieratko trénuje hudobný rytmus vášho dieťaťa, ako aj koordináciu medzi vizuálnym vnímaním a jemnou motorikou.

Jednoduchá intalácia nasadením na stoličku // Hracia deka sa v okamihu nacvakne na prednú tyč drevenej stoličky a rovnako ľahko sa aj odstráni.

RÝCHLE A STABILNÉ PRIPOJENIE HRAČIEK // Drevené hračky možno k ohrádke pripevniť pomocou drevenej skrutky, ktorá zabraňuje ich skĺznutiu.

BEZPEČNÉ SEDENIE KOMPATIBILNÉ S BEZPEČNOSTNÝMI PÁSMI // Aby vaše dieťa mohlo bezpečne sedieť aj počas hrania, hrací pult sa dá používať spolu s bezpečnostnými pásmi detskej stoličky.

HRACÍ PULT JE VYROBENÝ Z RECYKLOVANÉHO MATERIÁLU // Hrací pult jedálenskej stoličky je vyrobený z recyklovaného materiálu s certifikátom GRS, ktorý predpisuje jasné sociálne, ekologické a chemické predpisy pre výrobu.

HRAČKA JE VYROBENÁ Z UDRŽATEĽNÉHO DREVA // Hračka je vyrobená z odolného dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, ktorý zaručuje udržateľné a ekologické využívanie lesov chrániacich rastliny a zvieratá.

ĽAHKÉ ČISTENIE DÍKY HLADKÉMU POVRCHU // Hladký povrch hracej deky možno utrieť handričkou a bežnými čistiacimi prostriedkami. Vďaka tomu je rýchlo pripravená na ďalšie použitie.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty