Hauck Feed Me Ohrievač fliaš do auta, black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
KódHK618097
ZnačkaHauck
EAN4007923618097
Popis

Feed Me
> Ohrievač fliaš do automobilu
> Prípojka do autozapaľovača s výkonom 12 V
> Na poháre, poháriky a fľaštičky
> Ochrana proti prehriatiu
> Krátka doba ohrevu

Praktický pomocník na cesty // Tento kompaktný ohrievač fliaš a fliaš je vyrobený z robustného strečového neoprénu a jeho súčasťou je jedinečný ohrievací element pre rýchle a rovnomerné ohriatie pokrmu. Obal sa prispôsobí akejkoľvek fľaši a vďaka tomu je celý obsah ohriaty veľmi rýchlo a rovnomerne.
Do auta // Feed Me sa vďaka svojim rozmerom zmestí do každého držiaka nápojov v ľubovoľnom vozidle alebo ho možno pomocou vešiačika pripevniť na prístrojovú dosku. Prípojka s výkonom 12 V je vybavená ukazovateľom stavu batérie a tiež integrovanou ochranou proti prehriatiu. Potrava sa vďaka tomu ohreje až o 50% rýchlejšie, než je tomu u bežných ohrievačov flašiek. Prípojka do každého autozapaľovača s výkonom 12 V.

Feed Me
Tento kompaktný ohrievač fliaš a pohárov je vyrobený z robustného strečového neoprénu a jedinečného ohrievacieho elementu. Materiál sa prispôsobí tvaru každej flašky a rýchlo a rovnomerne ohreje jej obsah. Feed Me sa vďaka svojim rozmerom zmestí do každého držiaka nápojov v ľubovoľnom vozidle alebo ho je možné pomocou vešiačika pripevniť na prístrojovú dosku. Prípojka s výkonom 12 V je vybavená kontrolkou stavu batérie a tiež integrovanou ochranou proti prehriatiu. Pokrm sa vďaka tomu ohreje až o 50% rýchlejšie, než je to u bežných ohrievačov flašiek. Prípojka do každého autozapaľovača s výkonom 12 V.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,07 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,10 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 10 x 10 x 12 cm

VýrobceHauck