Hauck Hracia deka 1st TENT so závesnými hračkami

Obrázek (8)
Obrázek (8)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
KódHK763067
ZnačkaHauck
EAN4894352763067
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Hauck Hojdacie zvieratko ROCK N SWING 2v1, fox
Novinka
88,94 EUR73,50 EUR bez DPH
Hauck Hojdacie zvieratko ROCK N SWING 2v1, zebra
Novinka
88,94 EUR73,50 EUR bez DPH
Hauck Náradie v boxe Learn to Repair
27,06 EUR22,36 EUR bez DPH
Hauck Drevené chodítko Activity Learn to Walk
Novinka
68,72 EUR56,79 EUR bez DPH
Hauck Drevená vkladačka Sort N Tidy, 12ks
Novinka
22,61 EUR18,69 EUR bez DPH
Hauck Puzzle drevené s úchytmi Puzzle N Sort Fox
Novinka
Akcia
10,47 EUR8,66 EUR bez DPH
Hauck Puzzle drevené s úchytmi Puzzle N Sort Turtle
Novinka
Akcia
10,47 EUR8,66 EUR bez DPH
Hauck Puzzle drevené vkladacie Puzzle N Fit Sea
Akcia
13,71 EUR11,33 EUR bez DPH
Hauck Drevené vkladacie kocky Stack N Raise
Novinka
27,06 EUR22,36 EUR bez DPH
Popis
HRACIA DEKA 1st TENT so závesnými hračkami
MÄKÚČKA HRACIA DEKA S KRÁSNYMI MOTÍVMI / MULTIFUNKČNÉ
HRACIE CENTRUM PRE DETI OD NARODENIA

Mäkké materiály pre vaše dieťatko // Mäkko polstrovaná deka na hranie ponúka vášmu dieťatku ten najvyšší stupeň pohodlia. Vďaka odnímateľnej hrazde ju môžete použiť ako samostatnú detskú deku alebo ako aktivity centrum.

DECENTNÉ FARBY DO KAŽDÉHO ŠTÝLU // Motívy vo svetlých odtieňoch ľahko zapadnú do štýlu každej detskej izbičky, zatiaľ čo farebné doplnky umožňujú deťom učiť sa všetkými zmyslami a stimulujú ich vývoj v ranom detstve.

MNOŽSTVO STIMULUJÚCICH HRAČIEK // Hrací stan s hrazdičkou umožňuje pripevnenie 5 rôznych veselých závesných hračiek tak, aby ich malo dieťatko na dosah. Vďaka týmto roztomilým závesným hračkám môže dieťatko počúvať zvuky, objavovať svoj vlastný odraz alebo počúvať hudbu.

DETSKÝ STAN SO SLNEČNOU CLONOU // Vďaka integrovanej slnečnej clone, ktorá ponúka dodatočnú ochranu proti slnku, je možné hraciu deku používať vo vnútri aj vonku, čo umožňuje bezstarostnú zábavu pri hraní, nech ste kdekoľvek.

IDEÁLNE MIESTO PRE HRANIE V LEŽE // Veľká hracia deka ponúka vášmu novorodencovi stabilné miestečko na ležanie. Vďaka vankúšiku v tvare polmesiaca môže vaše dieťatko cvičiť aj polohu na brušku.

HRACIA DEKA 1st TENT - Interaktívna hracia DEKA so slnečnou clonou Multifunkčná deka je plná kontrastov a ponúka vášmu bábätku nekonečné možnosti hier na trénovanie motoriky a zmyslových zručností. Hrazdička s čiernobielymi detailmi podporuje prvé schopnosti dieťaťa vnímať svet, ktorý môže váš miláčik objavovať poležiačky.

Akonáhle dieťatko začne lepšie rozpoznávať svoje okolie, ponúka hrazdička päť závesných hračiek na stimuláciu hmatu a sluchu. Závesné hračky hrajú, šuštia alebo odrážajú obraz dieťatka a tým pomáhajú k stimulácii jeho zmyslov. Navyše je možné meniť polohu alebo výšku závesných hračiek podľa potreby dieťatka.

Keď sa vaše dieťatko vie otočiť na bruško, môžete ho podložiť vankúšikom v tvare polmesiaca, čo vášmu miláčikovi umožní precvičovať si túto pozíciu. Z novej pozície tak môže spolu s vami objavovať krásne farebné domčeky a zvieratká. Navyše je možné na vankúšik pripevniť závesné hračky, aby malo dieťatko svojich hracích kamarátov stále po ruke.

Vďaka integrovanej slnečnej clone môžete detskú deku umiestniť aj vonku na záhradu alebo na slnečné miesto v detskej izbe, aby zábava mohla nerušene pokračovať ako v lete, tak aj v zime.

Hrazdičku možno ľahko odpojiť a premeniť stan na hraciu deku pre malých neposedníkov.

Hracia DEKA 1st TENT rastie spolu s vašim dieťatkom, ponúka nekonečné herné možnosti a podporuje raný vývoj vášho bábätka od narodenia.
 
 
 
 
VýrobceHauck