Hauck Hudobné zvieratko Cuddle N Sleep Fox

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
KódHK813182
ZnačkaHauck
EAN4894352813182
Popis

CUDDLE N SLEEP
HUDOBNÉ ZVIERATKO PRE POKOJNÝ SPÁNOK

ROZTOMILÉ ZVIERATKO – MÄKKUČKÉ, IDEÁLNE PRE VAŠE BÁBÄTKO
NEŽNÁ USPÁVANKA S KRÁSNOU MELÓDIOU
VŽDY PO RUKE VĎAKA ŠNÚRKE

ROZTOMILÉ ZVIERATKO – MÄKUČKÉ, IDEÁLNE PRE VAŠE BÁBÄTKO // Líštička alebo korytnačka budú dávať dobrú noc vášmu maličkému – roztomilé zvieratká, ktoré sa páčia deťom aj batoľatám.

USPINKANÝ S ROZTOMILÝM HUDOBNÝM ZVIERATKOM // Zaspávačik pre pokojné sny: s CUDDLE N SLEEP sa bude vášmu maličkému krásne zaspávať. Plyšové zvieratko uspáva vášho maličkého a bude jeho nežným spoločníkom pre pokojné noci.

VŽDY PO RUKE VĎAKA ŠNÚRKE // Má vaše dieťatko rado svojho mäkučkého zvieracieho kamaráta? Vďaka šnúrkam ho môžete vziať jednoducho všade so sebou a zavesiť ho do kočíka, na korbičku alebo do postieľky.

NEŽNÁ USPÁVANKA S KRÁSNOU MELÓDIOU // Dobrý večer – dobrú noc: Brahmsova uspávanka, s jemnou melódiou uspáva už celé generácie detí. Doba prehrávania približne 2 minúty / prispôsobené pre deti.

MNOŽSTVO POCITOV A VNEMOV // Vaše maličké objavuje svet cez dotyky, s mäkučkým zvieracím kamarátom sa môže maznať, objímať ho a preskúmavať rôzne druhy materiálov a detailov, z ktorých je zvieratko ušité.

NAŤAHOVACÍ STROJČEK // Hračka je vybavená naťahovacím strojčekom, ktorý môžete naťahovať znova a znova. Nevyžaduje žiadne batérie. Navyše ho môžete v prípade potreby vybrať a hračku je potom možné vyprať na 40 °C. 

Údaj o veku a hmotnosti //
Vek / 0M+

Rozmery //
Rozmery po postavení /
20,5 x 25 x 4,5 cm
Hmotnosť produktu / 0,12 kg

Špeciálna vlastnosť:
hrací strojček je možné vybrať

VýrobceHauck