Hauck Hudobné zvieratko Cuddle N Sleep Turtle

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
KódHK813205
ZnačkaHauck
EAN4894352813205
Popis

CUDDLE N SLEEP
HUDOBNÉ ZVIERATKO PRE POKOJNÝ SPÁNOK

ROZTOMILÉ ZVIERATKO – MÄKKUČKÉ, IDEÁLNE PRE VAŠE BÁBÄTKO
NEŽNÁ USPÁVANKA S KRÁSNOU MELÓDIOU
VŽDY PO RUKE VĎAKA ŠNÚRKE

ROZTOMILÉ ZVIERATKO – MÄKUČKÉ, IDEÁLNE PRE VAŠE BÁBÄTKO // Líštička alebo korytnačka budú dávať dobrú noc vášmu maličkému – roztomilé zvieratká, ktoré sa páčia deťom aj batoľatám.

USPINKANÝ S ROZTOMILÝM HUDOBNÝM ZVIERATKOM // Zaspávačik pre pokojné sny: s CUDDLE N SLEEP sa bude vášmu maličkému krásne zaspávať. Plyšové zvieratko uspáva vášho maličkého a bude jeho nežným spoločníkom pre pokojné noci.

VŽDY PO RUKE VĎAKA ŠNÚRKE // Má vaše dieťatko rado svojho mäkučkého zvieracieho kamaráta? Vďaka šnúrkam ho môžete vziať jednoducho všade so sebou a zavesiť ho do kočíka, na korbičku alebo do postieľky.

NEŽNÁ USPÁVANKA S KRÁSNOU MELÓDIOU // Dobrý večer – dobrú noc: Brahmsova uspávanka, s jemnou melódiou uspáva už celé generácie detí. Doba prehrávania približne 2 minúty / prispôsobené pre deti.

MNOŽSTVO POCITOV A VNEMOV // Vaše maličké objavuje svet cez dotyky, s mäkučkým zvieracím kamarátom sa môže maznať, objímať ho a preskúmavať rôzne druhy materiálov a detailov, z ktorých je zvieratko ušité.

NAŤAHOVACÍ STROJČEK // Hračka je vybavená naťahovacím strojčekom, ktorý môžete naťahovať znova a znova. Nevyžaduje žiadne batérie. Navyše ho môžete v prípade potreby vybrať a hračku je potom možné vyprať na 40 °C. 

Údaj o veku a hmotnosti //
Vek / 0M+

Rozmery //
Rozmery po postavení /
20,5 x 25 x 4,5 cm
Hmotnosť produktu / 0,12 kg

Špeciálna vlastnosť:
hrací strojček je možné vybrať

VýrobceHauck