Hauck LED Univerzálne zadné svetlo na riadidlá

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
KódHK618769
ZnačkaHauck
EAN4007923618769
Popis

Zadné svetlo LED
UNIVERZÁLNE ZADNÉ LED SVETLO pre lepšiu viditeľnosť

UNIVERZÁLNE POUŽITIE VĎAKA ELASTICKEJ PÁSKE //
UDRŽATEĽNÉ VĎAKA DOBÍJATEĽNEJ LÍTIOVEJ BATÉRII //
NA DLHÉ CESTY VĎAKA DLHÉMU ČASU PREVÁDZKY AŽ 15 HODÍN

UNIVERZÁLNE POUŽITIE DÍKY PRAKTICKÉMU UPEVNENIU // Vďaka flexibilnému upevneniu s elastickým pásikom môžete LED svetlo pripevniť na riadidlá kočíka alebo na riadidlá kolobežky, bicykla či prívesu.

UDRŽATEĽNÁ AKUMULÁTOROVÁ BATÉRIA // Vďaka priloženému nabíjaciemu káblu USB môžete zadné svetlo po výletoch ľahko dobíjať.

ĽAHKÉ NABÍJANIE Z POČÍTAČA ALEBO INÉHO PORTU USB // Zadné LED svetlo môžete rýchlo dobiť pomocou kábla USB buď cez počítač, alebo iný port USB. Čas nabíjania je približne 2 hodiny.

INDIVIDUÁLNE NASTAVENIA PODĽA POTREBY // Zadné LED svetlo má 4 režimy : 3 úrovne intenzity svetla a 1 funkciu blikania. Vďaka tomu budete pripravení na každú situáciu.

ZADNÉ SVETLO PRE VÄČŠIU BEZPEČNOSŤ ZA ŠERA // Červené zadné svetlo vám poskytne zvýšenú viditeľnosť, keď je vonku súmrak alebo slabá viditeľnosť.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ AKO SILNÁ BATÉRIA // Vstavaná batéria vydrží svietiť až 15 hodín v závislosti od nastavenia intenzity svetla. Možno ho používať aj na dlhých cestách s prívesom na bicykel alebo na prechádzkach s kočíkom.

VHODNÝ PRE riadidlá s priemerom 12-32 mm // Rýchloupínací držiak je vhodný pre riadidlá bicyklov alebo kočíkov s priemerom 12-32 mm.

Hmotnosť výrobku:
Čistá hmotnosť výrobku / 0,04 kg

Rozmery :
V zloženom stave : 7 x 6 x 3 cm
V zloženom stave : 7 x 2 x 2 cm

VýrobceHauck