Hauck Organize Me organizér na zadné sedadlá, black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
KódHK618080
ZnačkaHauck
EAN4007923618080
Popis

Organize Me
> Organizér na zadné sedadlá automobilu
> Praktické pútko na prenášanie
> Flexibilné vnútorné priehradky
> Protišmykový
> Jednoduché pripevnenie pomocou bezpečnostného pásu vozidla

Flexibilné využitie // Tento flexibilný organizér sa perfektne hodí medzi dve detské autosedačky na zadné sedadlo Vášho osobného automobilu, SUV alebo minivanu a ponúka miesto na všetko, čo potrebujete na cestách. Až šesť pružných deliacich priehradok, dva držiaky fliaš rovnako ako sieťové vrecká bezpečne uskladnia všetky potrebné veci. Vďaka praktickému pútku je Organize Me vždy po ruke aj mimo vozidla.
Jednoduché upevnenie // Protišmykový organizér je vyrobený z vysoko odolného materiálu, ktorý odpudzuje vodu. Aby organizér bezpečne držal na zadných sedadlách, môže byť pripevnený pomocou bezpečnostného pásu vozidla.

Organize Me
Tento flexibilný organizér sa perfektne hodí medzi dve detské autosedačky na zadné sedadlo Vášho osobného automobilu, SUV alebo minivane a ponúka miesto pre všetko, čo potrebujete na cestách. Až šesť pružných deliacich priehradok, dva držiaky fliaš rovnako ako sieťové vrecká bezpečne uskladnia všetky potrebné veci. Vďaka praktickému pútku je Organize Me vždy po ruke aj mimo vozidla. Organizér je protišmykový a skladá sa z odolného materiálu, ktorý odpudzuje vodu. Aby organizér bezpečne držal na zadných sedadlách, môže byť pripevnený pomocou bezpečnostného pásu vozidla. Materiál: 100% polyester, umývateľný.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,75 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,91 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 35 x 24 x 21 cm

VýrobceHauck