Hauck pláštenka na trojkolesové kočíky

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
KódHK550786
ZnačkaHauck
EAN4007923550786
Popis

PLÁŠTENKA NA KOČÍK 4W / 3W
UNIVERZÁLNA OCHRANA PROTI DAŽĎU PRE 4-KOLESOVÉ / ALEBO 3-KOLESOVÉ KOČÍKY

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA PROTI VETRU A DAŽĎU
ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ VĎAKA REFLEXNEJ PÁSKE
NETOXICKÝ MATERIÁL A DOBRÁ CIRKULÁCIA VZDUCHU

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA PROTI VETRU A DEŠTI // Vďaka dotykovému zapínaniu zostane pláštenka bezpečne na svojom mieste počas celej cesty a vaše dieťa bude vždy v suchu.

ĽAHKÉ VSTUPOVANIE DÍKY VEĽKÉMU ZIPOVÉMU OKIENKU // Keď vaše dieťa potrebuje nastúpiť alebo vystúpiť z kočíka, môžete prednú časť pláštenky ľahko otvoriť pomocou zipsu.

Pláštenka 3W je prispôsobená špecifickej konštrukcii trojkolesových kočíkov. Vďaka dodatočnej gume v oblasti opierky nožičiek pláštenka ešte lepšie sedí na kočíku.

Zvýšená viditeľnosť vďaka reflexnému lemovaniu // Vďaka reflexnému lemovaniu je pláštenka lepšie viditeľná v šere a ponúka dodatočnú bezpečnosť počas vašich ranných a večerných prechádzok.

Dobrá cirkulácia vzduchu a prístup k vášmu dieťaťu // Praktické okienko s možnosťou nahliadnutia ponúka dobrú cirkuláciu vzduchu a umožňuje vám mať dieťa neustále na očiach a v prípade potreby byť rýchlo pri ňom.

ODOLNÝ A NETOXICKÝ MATERIÁL // Pláštenka je vyrobená z pevnej a odolnej PEVA fólie, ktorá je zdravotne neškodná pre vaše dieťa a umožňuje vám používať pláštenku dlhý čas.

Po zložení zaberá pláštenka málo miesta // Vďaka malým rozmerom v zloženom stave môžete pláštenku ľahko uskladniť, v nákupnom košíku alebo v organizéri na kočíku. Je tak rýchlo po ruke, keď sa zmení počasie.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE PRE 4-kolesové kočíky // Pláštenka je kompatibilná s väčšinou 4-kolesových kočíkov od spoločnosti Hauck: Rapid 4D, Move so Simply, Walk N Care, Uptown alebo Travel N Care.

UNIVERZÁLNE POUŽITIE PRE 3-kolesOVÉ KOČÍKY // Poťah do dažďa je kompatibilný s väčšinou trojkolesových kočíkov, od spoločnosti Hauck : Runner alebo Rapid 3R.

PARAMETRE / 4W:
Hmotnosť výrobku // 0,28 kg
Rozmery v zloženom stave : x x x cm
Rozmery po rozložení : x x x cm

PARAMETRE / 3W:
Hmotnosť výrobku // 0,28 kg
Rozmery po zložení : x x x cm
Rozmery po rozložení : x x x cm

VýrobceHauck