Hauck Podložka do kočíka Liner Flowers Rose

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
KódHK670019
ZnačkaHauck
EAN4007923670019
Popis

PODLOŽKA DO KOČÍKA
> UNIVERZÁLNA PODLOŽKA DO KOČÍKA
> VEĽMI POHODLNÁ VĎAKA BAVLNENÉMU POŤAHU
> ĽAHKÁ NA ÚDRŽBU

UNIVERZÁLNY ROZMER // Bavlnená podložka do kočíka je vhodná pre väčšinu kočíkov, športiakov a golfových palíc, aby Váš každodenný život mohol byť ešte flexibilnejší.
ĽAHKÁ INŠTALÁCIA // Podložku je možné veľmi ľahko pripevniť do kočíka. Sofistikovaný dizajn prichádza zo 7 otvormi pre 5-bodový bezpečnostný pás s rôznou výškou.
PRÍJEMNÁ V KAŽDOM ROČNOM OBDOBÍ // Podložka je vyrobená z vysoko kvalitného bavlneného jerseya, ktorý je priedušný a dobre reguluje vlhkosť. Bráni prehriatiu a poteniu dieťaťa v kočíku v teplých dňoch, a tým je ideálny pre všetky štyri ročné obdobia.
EXTRA POHODLIE PRE VAŠE DIEŤA // Vďaka mäkkému polstrovaniu sa bude Vaše dieťa cítiť príjemne na každej prechádzke. Povrch podložky je mäkký a pohodlný na citlivú detskú pokožku.
VYBERTE SI SVOJU FARBU // Podložka je praktický doplnok ktorým si môžete spestriť svoj kočík. Je dostupný v pekných farbách a potlači. Stačí si vybrať.
OCHRANA KOČÍKA // Podložka nemá len funkciu prinášajúcu pohodlie, ale aj funkciu ochrannú. Podložka na sedátku chráni kočík pred nečistotami, drobčekmi a škvrnami. Vaše dieťa sa tak môže v kočíku hrať bez strachu pred drobnými nehodami.
JE MOŽNÉ PRAŤ V PRÁČKE // Ak je potrebné podložku vyčistiť, jednoducho ju z kočíka vyberiete a vyperiete. Vďaka "easy-care" designu je možné podložku prať v práčke na 40 ° C.

PARAMETRE:

Hmotnosť produktu :

Čistá hmotnosť produktu / 0,19 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,41 kg

Rozmer produktu / 70 x 37 x 3 cm
Vek: pre deti od narodenia do 48 mesiacov

VýrobceHauck
Alternatívne produkty