Hauck Rukavice na kočík 2v1 Grab Me, black

dopredaj
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódHK618493
ZnačkaHauck
EAN4007923618493
Popis

Grab Me
> Teplučké rukavice 2v1 na kočík
> Hebučká podšívka
> Odolný materiál odpudzujúci vodu
> Vhodné pre takmer všetky športové a golfové kočíky
> Univerzálne využitie

Hebké rukavice 2v1 na kočík // Už nikdy viac studené ruky! Tieto mäkučké a príjemne teplé rukavice Grab Me sú ideálne na držanie rukovätí detských kočíkov a budú vašim najlepším spoločníkom v zimných mesiacoch. Vonkajšia strana je vodeodolná, vaše ruky tak zostanú aj v daždi a snehu pekne v suchu. Z vnútornej strany sa nachádza hebký fleecový materiál. Rukavice je možné upevniť v rôznych variantoch na takmer všetky kočíky.
Dve varianty nosenia // Pokiaľ sa pomocou zipsu prepoja obe časti, poslúži Grab Me ako teplučký rukávnik ideálny na spojené rukoväte. Pre ľahšie uchytenie sa rukávnik pripevňuje na kočík pomocou patentiek.
Ruky pekne v teple // Pokiaľ sa obe časti oddelia od seba, vniknú tak dve mäkučké rukavice ideálne ako na spojené tak na oddelené rukoväte kočíkov. Vďaka tomu sú rukavice 2v1 ideálne ako na športové kočíky so spojenou rukoväťou tak na golfové kočíky s oddelenými rodičovskými držadlami.

Grab Me
Už nikdy viac studené ruky! Tieto mäkučké a príjemne teplé rukavice 2v1 Grab Me na madlo detského kočíka budú vašim ideálnym spoločníkom v zimných mesiacoch. Vonkajšia strana je vodeodolná, vaše ruky tak zostanú v daždi aj v snehu pekne v suchu. Z vnútornej strany sa nachádza hebký fleecový materiál.

Tieto rukavice 2v1 je možné upevniť v rôznych variantoch na takmer všetky kočíky. Pokiaľ sa pomocou zipsu prepoja obe časti, poslúži Grab Me ako veľký rukávnik ideálny na kočíky so spojeným rodičovským madlom. Pokiaľ sa naopak obe časti od seba oddelia, môžete ich používať ako samostatné rukavice. Vďaka tomu je možné rukavice 2v1 používať podľa potreby na športové kočíky so spojenou rukoväťou alebo na golfové kočíky s dvoma oddelenými rukoväťami. Pre ľahšie uchytenie sa rukavice 2v1 pripevňujú na madlo kočíka pomocou patentiek.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,80 kg
Celková hmotnosť produktu / 1,00 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 30 x 40 x 3 cm

VýrobceHauck