Hauck Shade Me 2 slnečná clona roleta, 2ks

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
KódHK618059
ZnačkaHauck
EAN4007923618059
Popis

Shade Me 2
> Praktická ochrana proti slnku
> Pripevnenie na postranné okno pomocou spony
> Pripevnenie pomocou prísaviek
> Funkcia vyrolovania jednou rukou
> Univerzálne využitie

Slnečná ochrana // Tieto vysoko kvalitné slnečné roletky efektívne ochránia pred priamymi slnečnými lúčmi a vďaka tomu aj pred rýchlym prehriatím vo vnútri vozidla. Ľahký a odolný, sieťový materiál má šírku 37 cm a je možné ho ľubovoľne nastaviť do dĺžky. Roleta nenarúša pohľad von z vozidla.
Jednoduché pripevnenie // Roletu je možné pripevniť buď pomocou dvoch vešiačikov s háčikom priamo na okno vozidla, alebo pomocou extra silnej prísavky na okennú tabuľu. Táto slnečná ochrana sa vyroluje stlačením tlačidla po strane vodiacej lišty. 2 ks v balení.

Shade Me 2
Tieto kvalitné slnečné rolety efektívne chránia proti priamym slnečným lúčom a tiež proti rýchlemu a nebezpečnému prehriatiu vo vnútri automobilu. Ľahký a odolný, sieťový materiál má šírku 37 cm a je možné ho ľubovoľne nastaviť do dĺžky. Roleta nenarúša pohľad von z vozidla. Shade Me sa vyroluje stlačením tlačidla na strane koľajničky. Pripevniť je možné roletu buď pomocou dvoch vešiačikov s háčikom priamo na okno vozidla, alebo pomocou extra silnej prísavky na okennú tabuľu. 2 ks v balení.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,40 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,49 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 1 x 47 x 41 cm

VýrobceHauck
Alternatívne produkty