Hauck Sieťka na kočík/postieľku/autosedačku Protect Me

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
KódHK618196
ZnačkaHauck
EAN4007923618196
Popis

Protect Me
> Univerzálna sieťka proti hmyzu
> Jemná sieťovina s malými očkami, odolná proti pretrhnutiu
> Na detské kočíky, detské vajíčka a cestovné postieľky

Praktická sieťka proti hmyzu // Túto ochranu proti hmyzu skvele upotrebíte na detských vajíčkach, kočíkoch a cestovných postieľkach. Sieťka dieťatko spoľahlivo ochráni proti hmyzu, zároveň je priedušná a elastický materiál umožní univerzálne možnosti využitia.

Protect Me
Táto ochrana proti hmyzu na detské vajíčka, kočíky a cestovné postieľky spoľahlivo ochráni Vaše dieťatko. Je zložená z veľmi elastického materiálu, vďaka ktorému je možné ju viacúčelovo použiť na všetky detské vajíčka, ale aj na kočíky a golfové kočíky.
Vaše dieťatko tak bude môcť pokojne spať či už ste na prechádzke alebo na záhrade. Sieťku je možné tiež použiť na cestovné postieľky a ohrádky. Materiál bezpečne ochráni pred hmyzom a zároveň je priedušný. Ochrana proti hmyzu je tak odolná, že nájde využitie aj pri kočíkoch, ktoré sú odložené stranou, napr. v pivnici poschodového domu. Hodí sa pre všetky detské vajíčka skupiny 0 a 0+, rovnako ako na mnoho kočíkov a golfiek.

POZOR: Nikdy nepoužívajte Protect Me počas jazdy v automobile na detskom vajíčku, pretože tým môžete zamedziť prístupu k systému bezpečnostných pásov.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,04 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,09 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 100 x 50 x 0,5 cm

VýrobceHauck