Hauck Sit on Me Deluxe podložka pod autosedačku

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
KódHK618028
ZnačkaHauck
EAN4007923618028
Popis

Sit on Me Deluxe
> Veľká kvalitná detská podložka
> Univerzálny chránič sedadla osobných automobilov
> Protišmykový
> So zabudovaným predným vreckom
> Kompatibilný s ISOFIX
> Pre všetky detské autosedačky a všetky detské vajíčka

Podložka // Perfektná ochrana poťahov autosedadla proti otlačeninám a škrabancom, ktoré zapríčiňujú detské autosedačky. Súčasťou sú otvory na ISOFIX a malé predné vrecká.
Jednoduché pripevnenie // Vďaka integrovaným otvorom na ISOFIX je možné podložku používať spolu so všetkými detskými vajíčkami a autosedačkami - aj v spojení s konektormi Isofix.
Integrované vrecko // Integrované predné vrecká zo sieťoviny sú mimoriadne praktické, pretože poskytnú dostatok úložného miesta na malé cestovné potreby, ktoré tak zostanú na svojom mieste a budú kedykoľvek k dispozícii.

Sit on Me Deluxe
Perfektná ochrana poťahov Vašich autosedačiek proti škrabancom a otlakom spôsobenými detskými autosedačkami. S integrovanými otvormi na konektory ISOFIX a malými prednými vreckami, ktoré poskytujú úložný priestor. Táto univerzálna podložka je vyrobená z vysoko kvalitnej umelohmotnej peny zaisťujúcej extrémnu odolnosť. Túto podložku je možné skombinovať spoločne so všetkými detskými podsedákmi, vajíčkami a autosedačkami, pretože disponuje integrovanými otvormi na konektory ISOFIX a môže tak byť použitá do všetkých vozidiel so systémom ISOFIX. Podložka Sit on Me Deluxe predstavuje praktickú ochranu sedačky aj v prípade, ak je autosedačka prázdna, pretože vždy udrží Vaše sedadlá perfektne čisté. Predná aj zadná strana je vyrobená z protišmykového materiálu a zabraňuje tak pohybom detskej sedačky v priebehu jazdy. Integrované predné vrecká zo sieťovej tkaniny zaisťujú úložný priestor pre drobné cestovné potreby. Podložka je vodeodolná a umývateľná.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,77 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,87 kg
Rozmery :
Rozmery / 120 x 46 x 1 cm

VýrobceHauck