Hauck Slnečná clona na kočík UV 50+ Sunshade

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
KódHK550045
ZnačkaHauck
EAN4007923550045
Popis

Sunshade
> UV ochrana 50+
> Viacúčelové využitie
> Individuálne nastaviteľné
> Možno zložiť do malého rozmeru
> Odolný proti pretrhnutiu

Univerzálna slnečná clona // S touto viacúčelovou slnečnou clonou budete perfektne vybavení do teplých letných dní. Clona slúži ako rozšírenie striešky športového kočíka alebo korbičky a postará sa tak o optimálne zatienenie.
Jednoduché používanie // Táto slnečná strieška je vybavená UV ochranou 50+ a upevňuje sa na kočík pomocou gumového okraja a dvoch šnúrok. Slnečnú clonu tak možno podľa potreby vytiahnuť dopredu alebo zatiahnuť späť. Zatiahnutie zároveň uľahčí prístup k Vášmu bábätku.
Jednoduché skladanie // Keď slnečná clona nie je potreba, je možné ju jednoducho odňať a zrolovanú pre ľahké uskladnenie.

Sunshade
S touto viacúčelovou slnečnou clonou budete perfektne vybavení do teplých letných dní. Clona slúži ako rozšírenie striešky športového kočíka alebo korbičky a postará sa tak o optimálne zatienenie.
Slnečná clona je vybavená UV ochranou 50+ a upevňuje sa na kočík pomocou gumového okraja a dvoch šnúrok. Slnečnú clonu tak možno podľa potreby vytiahnuť dopredu alebo zatiahnuť späť. Zatiahnutie zároveň uľahčí prístup k Vášmu dieťatku.
Keď slnečná clona nie je potrebná, je možné ju jednoducho odňať a zrolovanú pre ľahké uskladnenie.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,09 kg
Celková hmotnosť produktu/ 0,12 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení: 64 x 32/46 cm

VýrobceHauck
Alternatívne produkty