Hauck Smooth Me Polstrovanie na autopásy, šedé

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
KódHK618158
ZnačkaHauck
EAN4007923618158
Popis

Smooth Me
> Polstrovanie bezpečnostného pásu 13 x 6 cm (2 kusy)
> Možno používať obojstranne
> Jednoduché pripevnenie pomocou suchého zipsu
> Univerzálne umiestnenie

Príjemná hebkosť // Hebučké polstrovanie pásov Smooth Me je zložené z mikrovlákna a bavlny. Zabraňuje nepríjemnému zarezávaniu ramenného pásu detských vajíčok, autosedačiek alebo kočíkov do kože dieťaťa. Je možné jednoducho pripevniť pomocou suchého zipsu.
Obojstranné využitie // Polstrovanie je možné používať ľubovoľne obojstranne. V lete Vaši najmenší ocenia chladivú bavlnu v bielom prevedení, v zime ich zase skvele zahreje hebké mikrovlákno v antracite. 2 kusy v balení.

Smooth Me
Mäkké náhradné polstrovanie bezpečnostných pásov Smooth Me je vyrobené z mikrovlákna a bavlny. Zabraňuje nepríjemnému zarezávaniu ramenného pásu detských vajíčok, autosedačiek alebo kočíkov do kože dieťaťa. Smooth Me polstrovanie je možné jednoducho pripevniť pomocou suchého zipsu. Polstrovanie je možné používať ľubovoľne obojstranne. V lete Vaši najmenší ocenia chladivú bavlnu v bielom prevedení, v zime ich zase skvele zahreje hebké mikrovlákno v antracite. 2 kusy v balení. Vhodné pre všetky vajíčka a golfové kočíky. Možno prať v práčke na 30 stupňov.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,03 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,06 kg
Rozmery :
Rozmery / 3 x 5,5 x 13 cm

VýrobceHauck