Hauck Taška na kočík 2v1 Black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
KódHK618776
ZnačkaHauck
EAN4007923618776
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

TAŠKA NA KOČÍK 2-v-1
TAŠKA NA KOČÍK - CEZ RAMENO - ALEBO OKOLO PÁSA

RÔZNE POUŽITIE :
AKO TAŠKA NA KOČÍK ALEBO AKO PRAKTICKÁ LEDVINKA //
JEDNODUCHÉ PRIPEVNENIE //
VŠETKO PO RUKE VĎAKA ŠIKOVNÉMU USPORIADANI

2 v 1 : organizér na kočík alebo LEDVINKA // Ak ste často na cestách, táto taška je pre vás ideálna. Všetky veci budete mať ľahko po ruke a tašku môžete jednoducho pripevniť buď na kočík, alebo ju nosiť cez rameno či okolo pása.

ĽAHKÉ A RÝCHLE // Organizér sa veľmi ľahko a rýchlo pripevní na kočík vďaka nastaviteľným popruhom na suchý zips. V prípade potreby možno upevňovacie popruhy odňať.

VŠETKO NA DOSAH Vďaka šikovným úchytom // Organizér poskytuje dostatok priestoru na potrebné veci pre dieťa, takže ich budete mať vždy po ruke. Na prednej strane je vrecko na telefón a vo vnútri praktické vrecko na kľúče.

BEZPEČNÉ UCHOVANIE NA ZIP // Všetky vrecká sú uzatvárateľné na zips, takže všetko zostane bezpečne vnútri a na svojom mieste.

NASTAVITEĽNÝ PÁS // Ak chcete tašku nosiť ako tašku cez rameno alebo ako ľadvinku okolo bokov, stačí nastaviť široký popruh a môžete vyraziť.

ODOLNÁ A ĽAHKÁ ÚDRŽBA // Organizér možno čistiť zvonka alebo zvnútra a v prípade potreby ho možno prať v práčke pri 40 °C. Vďaka tomu zostane vždy čistý a dlho si zachová svoj elegantný vzhľad.

Hmotnosť výrobku :
Čistá hmotnosť výrobku / 0,25 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 17 x 11 x 32 cm

 

VýrobceHauck