Hauck Termo púzdro na 2 fľaše Refresh Me 2

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
KódHK618226
ZnačkaHauck
EAN4007923618226
Popis

Refresh Me 2
> Termo púzdro na 2 fľaštičky
> Jednoduché pripevnenie
> Na všetky štandardné fľaše a sklenené fľaše
> Odolné

Termo obal na detskú fľašu // Termo obal na fľaše udrží vďaka dvojitej silnej izolácii všetky nápoje a fľaštičky oveľa dlhšie teplé, či studené – aj v prípade extrémnych teplôt – a ponúka dostatok miesta na dve veľké detské fľaše, dva poháriky alebo dva „obedy vo skle“.
Jednoduché pripevnenie // Obal na fľaše je vybavený vysoko kvalitným zipsom, malým sieťovým vreckom a priehľadným vreckom na menovku. Pripevní sa na každý kočík pomocou patentky. Rovnako jednoducho sa zase odníme. Vďaka praktickým úchytkám môžete obal vziať kamkoľvek. Mimoriadne praktický je v lete – pri výletoch na pláž si obsah lahvičky udrží vždy tú správnu teplotu.

Refresh Me 2
Tento izolovaný termo obal na fľaše udrží vďaka dvojitej silnej izolácii všetky nápoje a fľaštičky oveľa dlhšie teplé, či studené – aj v prípade extrémnych teplôt – a ponúka dostatok miesta na dve veľké detské fľaše, dva poháriky alebo dva „obedy v skle“. Obal na fľaše je vybavený vysoko kvalitným zipsom, malým sieťovým vreckom a priehľadným vreckom na menovku. Pripevní sa na každý kočík pomocou patentky. Rovnako jednoducho sa zase odníme. Vďaka praktickým úchytkám môžete obal vziať kamkoľvek. Mimoriadne praktický je v lete, pri výletoch na pláž si obsah lahvičky udrží vždy tú správnu teplotu.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,13 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,22 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 10 x 19 x 23 cm

VýrobceHauck