Hauck Vanička/Fusak 2v1

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
KódHK530023
ZnačkaHauck
EAN4007923530023
PopisTechnické parametre

Vanička / Fusak 2v1
> Premení kočík v novorodenecký kočík
> Možno premeniť na fusak
> Ochrana do každého počasia
> Otvory na pásy pre istejšie upevnenie

Ku všetkým športovým a golfovým kočíkom
Vďaka tejto praktickej korbičke 2v1 sa môžu v športových a golfových kočíkoch voziť bábätka od narodenia. Stačí jednoducho sklopiť opierku chrbta do polohy ležmo a hniezdočko pripevniť pomocou pásov. Hebké hniezdočko, v ktorom bude Váš poklad ako v bavlnke a to za každého počasia. Mimo kočík môžete bábätko pohodlne prenášať.

Možno prerobiť na fusak
Ak dieťatko povyrastie, možno prenosnú tašku používať ako fusak. Pre tento účel sa jednoducho odoberú prenosná pútka, predné a bočné časť a razom z tejto prenosnej tašky vznikne fusak.

Vanička / Fusak 2v1
Pomocou korbičky 2v1 premeníte takmer každý kočík na kočík pre novorodenca. V tomto Heboučká hniezdočku sa bude Vaše bábätko cítiť príjemne a v bezpečí a zároveň bude chránené pred nepriazňou počasia.
Medzerami pre 5ti bodový bezpečnostný pás možno hniezdočko bezpečne upevniť v kočíku a rovnako tak zase odňať. Knízdečko môžete tiež využiť ako detskú prenosnú tašku.
Ak dieťatko povyrastie a už sa do prenosnej tašky nezmestí, môžete odňať držadlá, predné a bočné časť a premeniť Korbička 2v1 na praktický fusak.

VýrobceHauck

Hmotnosť produktu:
Čistá hmotnosť produktu / 2,00 kg
Celková hmotnosť produktu / 2,45 kg
Údaj o veku a hmotnosti / 0 - 9 mesiacov
Maximálna záťaž / 9 kg

Rozmery:
Rozmery po postavení / 75 x 35 x 20 cm