Hauck Watch Me 1 zrkadlo do auta zadné

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódHK618370
ZnačkaHauck
EAN4007923618370
Popis

Watch Me 1
> Zrkadlo na zadnú sedačku
> Pre všetky vajíčka a autosedačky inštalované v proti-smere jazdy vozidla
> Dostatočne veľké zorné pole
> Jednoduchá inštalácia a pripevnenie
> Možnosť pripevnenia na všetky opierky hlavy

Pre autosedačky umiestnené v proti-smere jazdy // So zrkadlom Watch Me 1 budete mať vaše maličké v autosedačke (smerujúce proti-smeru jazdy) vždy pod dohľadom bez toho, aby ste sa museli otáčať. Zrkadlo sa pripevňuje k opierke hlavy na sedadlo vozidla a umiestni sa tak, aby rodičom stačil pohľad do spätného zrkadla.
Jednoduchá inštalácia // Zrkadlo je možné bezpečne a pevne prichytiť pomocou štyroch pásikov na každú opierku hlavy sedadla, a to ako v horizontálnej, tak vo vertikálnej polohe podľa potreby. Veľké zorné pole vám vždy zaistí dostatok výhľadu a kvalitný, nerozbitný materiál znižuje riziko poranenia.

Watch Me 1
S týmto zrkadlom budete mať vaše dieťa v autosedačke smerujúcej proti smeru jazdy alebo vo vajíčku, vždy na dohľad. Zrkadlo sa umiestni na opierku hlavy sedadla automobilu. Nemusíte sa tak pri riadení vozidla zakaždým otáčať za dieťaťom, ale stačí len pohľad do spätného zrkadla a razom zistíte, či je všetko v poriadku. Týmto spôsobom zaistíte bezpečnosť nielen dieťaťu, ale aj celej posádke vozidla. Zrkadlo sa dá bezpečne a pevne prichytiť pomocou štyroch pásikov na každú opierku hlavy, a to ako v horizontálnom, tak vo vertikálnom smere podľa potreby. Veľké zorné pole Vám vždy zaistí dostatok výhľadu a kvalitné, materiál odolný proti zlomu znižuje riziko poranenia.

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 0,27 kg
Celková hmotnosť produktu / 0,40 kg
Rozmery :
Rozmery po postavení / 3 x 19 x 21 cm

VýrobceHauck