Hauck Zavinovacia deka do autosedačky a kočíka Snuggle Bambi Rose

Akcia
Obrázek
Obrázek
Obrázek (5)
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
KódHK710135
ZnačkaHauck
EAN4007923710135
Popis

ZAVINOVACIA DEKA SNUGGLE N DREAM
PRE POCIT BEZPEČIA / UNIVERSÁLNE POUŽITIE / ĽAHKÁ ÚDRŽBA A VYSOKÁ KVALITA PREVEDENIE

PRE POCIT BEZPEČIA
MÚDRA DEKA, KTORÁ NIKDY NESPADNE NA ZEM // Nekĺže a je vždy pripravená - tým všetkým je deka SNUGGLE N DREAM jedinečná. Mäkká detská deka bola navrhnutá na jednoduché použitie vo vašom kočíku, autosedačke, lehátku, kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete.
STÁLE S VAMI // Otvory pre pásy zabraňujú deke vo vykĺznutí, Vášmu maličkému ponúka mäkučké pohodlie, aby Váš rojko mohol snívať svoj nerušený sen a pritom byť teple zabalený do mäkučkej náruče.
VYSOKO KVALITNÝ BAVLNENÝ JERSEY PRE SLADKÉ SNY // Deka Snuggle N Dream je vyrobená z mäkkého, vysoko kvalitného, ​​bavlneného Jersey, ktorý dýcha a reguluje teplotu, zabraňuje prehriatiu. Kapucňa chráni hlavičku bábätka pred nepríjemným prievanom, ideálna pre chladnejšie letné dni.

UNIVERSÁLNE POUŽITIE
OPTIMÁLNY STRIH VĎAKA JEDNÉMU, EXTRA-VEĽKOM OTVORU // Otvor na pásy umožňuje použiť deku v kombinácii ako s 5-bodovým tak s 3 bodovým pásom.
KOMPATIBILNÉ S VÄČŠINOU PRODUKTOV Z KOLEKCIE HAUCK // Kedykoľvek chcete, aby sa Vaše bábätko cítilo pohodlne av bezpečí, či už ste doma alebo na prechádzke, deka Snuggle N Dream bude vždy ideálnou voľbou v kombinácii s lehátkami Alpha, autosedačkami, kočíkmi.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA A VYSOKÁ KVALITA PREVEDENIA
ODOLNÁ LÁTKA S MODERNÝM DIZAJNOM // Univerzálna detská deka prichádza v modernom dizajne vyrobená z vysoko kvalitnej a vysoko odolnej látky, vďaka tomu budete svoju obľúbenú deku môcť používať tak dlho, pokiaľ ju bude Vaše bábätko potrebovať.
MOŽNO PRAŤ V PRÁČKE NA 40°C // Malým škvrnám sa nevyhne nikto, preto je deku možné prať v práčke na 40°C.

Snuggle N Dream / PARAMETRE:

Hmotnosť produktu : 0,32 kg
Hmotnosť produktu vr. balenie : 0,45 kg
Rozmery: 80 x 80 cm
Vek: 0 - 48 mesiacov

VýrobceHauck
Alternatívne produkty