Hauck Zavinovacia deka do autosedačky a kočíka Snuggle Leaves Mint

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
KódHK710050
ZnačkaHauck
EAN4007923710050
Popis

ZAVINOVACIA DEKA SNUGGLE N DREAM
PRE POCIT BEZPEČIA / UNIVERSÁLNE POUŽITIE / ĽAHKÁ ÚDRŽBA A VYSOKÁ KVALITA PREVEDENIE

PRE POCIT BEZPEČIA
MÚDRA DEKA, KTORÁ NIKDY NESPADNE NA ZEM // Nekĺže a je vždy pripravená - tým všetkým je deka SNUGGLE N DREAM jedinečná. Mäkká detská deka bola navrhnutá na jednoduché použitie vo vašom kočíku, autosedačke, lehátku, kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete.
STÁLE S VAMI // Otvory pre pásy zabraňujú deke vo vykĺznutí, Vášmu maličkému ponúka mäkučké pohodlie, aby Váš rojko mohol snívať svoj nerušený sen a pritom byť teple zabalený do mäkučkej náruče.
VYSOKO KVALITNÝ BAVLNENÝ JERSEY PRE SLADKÉ SNY // Deka Snuggle N Dream je vyrobená z mäkkého, vysoko kvalitného, ​​bavlneného Jersey, ktorý dýcha a reguluje teplotu, zabraňuje prehriatiu. Kapucňa chráni hlavičku bábätka pred nepríjemným prievanom, ideálna pre chladnejšie letné dni.

UNIVERSÁLNE POUŽITIE
OPTIMÁLNY STRIH VĎAKA JEDNÉMU, EXTRA-VEĽKOM OTVORU // Otvor na pásy umožňuje použiť deku v kombinácii ako s 5-bodovým tak s 3 bodovým pásom.
KOMPATIBILNÉ S VÄČŠINOU PRODUKTOV Z KOLEKCIE HAUCK // Kedykoľvek chcete, aby sa Vaše bábätko cítilo pohodlne av bezpečí, či už ste doma alebo na prechádzke, deka Snuggle N Dream bude vždy ideálnou voľbou v kombinácii s lehátkami Alpha, autosedačkami, kočíkmi.

ĽAHKÁ ÚDRŽBA A VYSOKÁ KVALITA PREVEDENIA
ODOLNÁ LÁTKA S MODERNÝM DIZAJNOM // Univerzálna detská deka prichádza v modernom dizajne vyrobená z vysoko kvalitnej a vysoko odolnej látky, vďaka tomu budete svoju obľúbenú deku môcť používať tak dlho, pokiaľ ju bude Vaše bábätko potrebovať.
MOŽNO PRAŤ V PRÁČKE NA 40°C // Malým škvrnám sa nevyhne nikto, preto je deku možné prať v práčke na 40°C.

Snuggle N Dream / PARAMETRE:

Hmotnosť produktu : 0,32 kg
Hmotnosť produktu vr. balenie : 0,45 kg
Rozmery: 80 x 80 cm
Vek: 0 - 48 mesiacov

VýrobceHauck
Alternatívne produkty