NIP FIRST moments klobúčiky, silikón, 2ks

Obrázek 0
Obrázek 0
Obrázek 1
Obrázek 3
Obrázek
Obrázek (1)
KódNIP37600
ZnačkaNIP
EAN4000821376007
Popis

Kolekcia produktov FIRST MOMENTS - pre vľúdny a pokojný začiatok nového života

Dokonalosť z vášne // Vyvinuli sme rad produktov pre obdobie plné lásky, pre obdobie hneď po narodení, ktoré mladým rodičom uľahčia a pomôžu na začiatku života ich dieťatka a zároveň podporí pohodu a radosť. Materská láska na základe skúseností // Už 4. generácie v spoločnosti nip® napomáha s porozumením a skúsenosťami získanými za viac ako 85 rokov.

Naša jedinečná kolekcia "FIRST MOMENTS" je zameraná práve na to čarovné obdobie, kedy ste spolu prvýkrát. Pre bezstarostný začiatok. Od úplného začiatku.

Praktická pomoc - oveľa viac než len chránič prsnej bradavky Naše chrániče bradaviek sú obzvlášť tenké, pre čo najprirodzenejšie pocit pri saní dieťatka a pre zachovanie úzkeho, intímneho vzťahu pri dojčení. Unikátny, mierne zakrivený trojuholníkový tvar zaisťuje čo najväčší kontakt s pokožkou a zároveň posilňuje pocit pohodlia a blízkosti.

Chrániče bradaviek
> Vyvinuté s pomocou pôrodných asistentiek
> Jedinečný tvar pre maximálny kontakt dojčatá s pokožkou matkinho prsníka
> Veľmi dobrá priľnavosť
> Extra tenké pre prirodzený pocit pri dojčení
> Dostupné vo veľkosti M (20mm)

Spoľahlivá pomoc pri:
> Zablokovanie alebo pre citlivé, bolestivé bradavky
> Zatiahnutých či obrátených bradaviek
> Problémoch dojčatá sa saním

Úložný 2komorový box - ideálne pre cestovanie
Umožňuje hygienické skladovanie použitého klobúčika bradavky a udržiava druhý klobúčik bradavky čistý a pripravený pre ďalšie kŕmenie.

94% matiek hodnotilo prijatie chrániče bradavky dieťaťom ako "dobré" alebo "veľmi dobré" - Nezávislý prieskum trhu vykonaný u 50 matiek, Nemecko 2019

VýrobceNIP