NIP GREEN line kelímky stohovacie

Obrázek
Obrázek
Obrázek 0
Obrázek 1
Obrázek 2
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
KódNIP37088
ZnačkaNIP
EAN4000821370883
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
NIP GREEN line lyžička, 3ks
5,50 EUR4,55 EUR bez DPH
Popis
Všetky produkty kolekcie "Green line" sa skladajú najmenej z 90% obnoviteľných surovín.

Pôvod surovín:
Väčšina surovín, ktoré používame pre našu radu "Green line", pochádza z cukrovej trstiny z Brazílie. Tu sa uisťujeme, že cukrová trstina pochádza iba z regulovaných pestovateľských oblastí. Vďaka intenzívnej spolupráci s našimi dodávateľmi môžeme vylúčiť možnosť, že suroviny, ktoré používame, pochádzajú z chránených oblastí, ako je Amazonka alebo Pantanal. Organický materiál z cukrovej trstiny Základný materiál sa skladá zo 100% cukrovej trstiny. Počas spracovania cukrovej trstiny vzniká šťava, aby bolo možné z tejto cukrovej trstiny vyrábať detské výrobky, pridáva sa do šťavy malé množstvo minerálov a prísad. Tým sa získa vysoko kvalitné biopolymér, v našom prípade polyetylén (= PE). Pri výbere biomateriáli venujeme osobitnú pozornosť zabezpečeniu toho, aby spĺňal naše vysoké štandardy kvality (napr. Stabilita a tepelná odolnosť). Iba ak splní tieto požiadavky na 100%, spracovávame vybraný materiál na naše produkty.

POPIS:
Päť stohovacích kalíškov, ktoré možno stavať na / do seba.
Vyrobené z viac ako 90% obnoviteľných surovín (uhľohydráty - sacharidy na biologickej báze (vrátane cukru, škrobu alebo celulózy) a rastlinné oleje (bez palmového oleja)).
Balenie vyrobené zo 100% recyklovaného papiera.
Vhodné pre hranie v piesku alebo doma na podlahe.
Dizajn vhodný pre deti v jemných farbách.

Bezpočet možností a variácií - skladajte a hrajte sa - na pieskovisku, vo vode, pri stole či na podlahe, alebo si postavte vežu cca 30 cm vysokú. Skladanie kalíškov podporuje rozvoj koordinácie ruka-oko.
Čísla a otvory na spodnej strane kalíška podporujú prvé krôčiky v počítaní.

Nerozbitný, ľahký materiál.
Vhodné od 6 mesiacov.
0% BPA.
Bez obsahu PVC.
Bez melamínu.
Vyrobené v Nemecku.
 
 
 
 
VýrobceNIP