Hauck Arketa drevená stolička, DUB natural

Novinka
Obrázek 1
Obrázek 1
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
KódHK661499
ZnačkaHauck
EAN4007923661499
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
PopisNa stiahnutie

ARKETA OAK
ERGONOMICKÁ DREVENÁ STOLIČKA OD 6 MESIACOV

VYSOKOKVALITNÁ STOLIČKA ZARUČUJÚCA DLHODOBÉ POUŽÍVANIE
ERGONOMICKÁ VĎAKA MNOHÝM MOŽNOSTIAM NASTAVENIA
ROBUSTNÉ DUBOVÉ DREVO S CERTIFIKÁTOM FSC®

Vek a hmotnosť //
Vek : od 6 mesiacov
Maximálna hmotnosť : 130 kg

PARAMETRE //
Hmotnosť výrobku : 7,7 kg
Rozmery po montáži (cm): D. 48 x Š. 53,5 x V. 79

Parametre //
Nastaviteľná výška / Áno
Jednoduché čistenie / Áno
Bezpečnostný pás / Áno / 5-bodový pás
Medzinožný pás / Áno
Typ vysokej stoličky / Drevená vysoká stolička
Nastaviteľná opierka nôh / Áno

ROBUSTNÁ DETSKÁ ŽIDĽA PRE DETI OD 6 MESIACOV // Aj najmladší člen rodiny potrebuje miesto pri rodinnom stole. Vysoká detská stolička Arketa s výškou 70 cm znamená, že sa zmestí takmer pod každý stôl, takže si vaše dieťa môže ľahko sadnúť.
VŠETKO V SPRÁVNEJ VÝŠKE - ZA KAŽDÝCH PODMIENOK // Čím je vaše dieťa väčšie, tým nižšia musí byť stolička. Vďaka 13 úrovniam sedadla a opierky nôh možno vysokú stoličku Arketa vždy nastaviť tak, aby vyhovovala potrebám vášho dieťaťa. Od batoľaťa až po dospelého, pre každého sa nájde sedadlo.

ODOLNÉ DREVO S CERTIFIKÁTOM FSC®
Je pre vás dôležitá udržateľnosť? Pre nás tiež. Preto vyrábame jedálenskú stoličku Arketa z vysokokvalitného dreva s certifikátom FSC®, ktorý uznáva udržateľné a ekologické lesné hospodárstvo na ochranu rastlín a zvierat.

VŠETKO, ČO POTREBUJETE // Balenie obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na bezpečné sedenie: medzinožný pás, 5-bodový bezpečnostný pás a ochranný oblúk. Ideálna kombinácia, ktorá umožňuje bezpečné a pohodlné stolovanie. Už od 6 mesiacov.
ODOLNÁ proti prevrhnutiu // Deti sú stále v pohybe! Preto je jedálenská stolička Arketa navrhnutá tak, aby bola odolná proti prevrhnutiu. Aj keď sa dieťa od stola odstrčí, stolička sa na klzákoch jemne posunie dozadu a zostane stáť.

PRAKTICKÁ. POHODLNÁ. S MNOŽSTVOM DOPLNKOV. // K stoličke si môžete dokúpiť polstrovanie pre väčšie pohodlie, zatiaľ čo prídavný úložný box vám umožní mať po ruke všetko potrebné, od podbradníkov až po hrkálky.

Ergonomická, robustná, vyrobená z odolného dreva: jedálenská stolička ARKETA // Aj najmladší člen rodiny potrebuje miesto pri rodinnom stole. Ochranný oblúk stoličky Arketa je vysoký 70 cm a zmestí sa pod takmer každý stôl, takže vaše dieťa môže bez problémov sedieť pri stole už od 6 mesiacov. Čím je vaše dieťa vyššie, tým nižšia musí byť stolička. Vďaka 13 úrovniam sedadla a opierky nôh možno stoličku Arketa vždy nastaviť tak, aby vyhovovala potrebám vášho dieťaťa. Od batoľaťa až po dospelého, pre každého sa nájde sedadlo.
Bezpečnosť znamená pokojné stolovanie // Deti sú stále v pohybe! Súčasťou balenia je všetko, čo vaše dieťa potrebuje na bezpečné sedenie: medzinožný pás, 5-bodové bezpečnostné pásy a ochranný oblúk. Arketa je tiež navrhnutá tak, aby bola odolná voči prevráteniu. Aj keď sa vaše dieťa od stola odstrčí, stolička sa na klzákoch jemne posunie dozadu a zostane stáť.

Je pre vás dôležitá udržateľnosť? Aj pre nás. Preto vyrábame jedálenskú stoličku Arketa z vysokokvalitného dreva s certifikátom FSC®, ktorý uznáva udržateľné a ekologické lesné hospodárstvo na ochranu rastlín a živočíchov.

Praktická. Pohodlná. S množstvom príslušenstva. // Vďaka dostupnému príslušenstvu môžete svoju stoličku ešte vylepšiť. Polstrovanie pre väčšie pohodlie alebo prídavný úložný box, v ktorom budete mať po ruke všetko potrebné, od podbradníkov až po hrkálky.

Balenie obsahuje:
- Medzinožný pás
- 5-bodový bezpečnostný pás
- Vysoká jedálenská stolička
- Návod na použitie

Výrobok používaný ako detská vysoká stolička je určený pre deti do 3 rokov veku alebo do maximálnej hmotnosti 15 kg, ktoré už vedia samostatne sedieť.
• EN 14988:2017 + A1:2020

Pozn. V prípade, že bude výrobok používaný ako detská vysoká stolička s horizontálnym dielom (pultík / stolík), je nutné, aby s medzinožným popruhom, ktorý musí byť pri prvom zostavení výrobku trvale upevnený medzi sedadlo a stolík, bol používať aj dodaný 5-bodový pás. Len pri súčasnom použití popruhu do rozkroku (pasívny zádržný systém) a 5-bodového postroja (aktívny zádržný systém) je možné garantovať bezpečnosť výrobku.

VýrobceHauck
Dokumenty na stiahnutie
Alternatívne produkty