Hauck Cestovná postieľka Sleep N Play Go Plus Happy Day

Novinka
Odporúčame
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
KódHK600764
ZnačkaHauck
EAN4007923600764
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

Cestovná postieľka Sleep N Play Go Plus
> Praktická cestovná alebo prídavná druhá postieľka
> S kolieskami a postranným východom
> Rýchle zloženie do malých rozmerov
> Na cesty aj na doma

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=5eFUErKF6nc
https://www.youtube.com/watch?v=IRDpC_2bYgA
https://www.youtube.com/c/hauckde/videos

Hranie & snívanie // V Sleep'n Play Go Plus sa vášmu maličkému bude spať ako v bavlnke či už doma alebo na cestách. Táto detská postieľka je ideálna na dovolenku, návštevu babičky a deduška alebo ako praktická náhradná postieľka na doma. Rýchlo sa postaví, prípadne zloží a je možné ju vziať všade so sebou.

Čas na hranie // Postranný otvor zaručí veľké dobrodružstvo, dieťa tadiaľto môže preliezať a má tak o zábavu postarané. Cez deň cestovná postieľka poslúži ako hracie centrum av noci sa vďaka kolieskam premení na praktickú prístavnú postieľku do spálne. Bábätko tak budete mať vždy úplne nablízku a môžete pokojne spať.

Sleep N Play Go Plus
V Sleep'n Play Go Plus bude vášmu dieťatku spať na cestách rovnako dobre ako doma. Táto cestovná postieľka sa skvele hodí na dovolenku alebo návštevu babičky a deduška. Doma nájde využitie ako praktická druhá postieľka. V Sleep'n Play Go Plus môžete vaše dieťa nechať pokojne spať alebo sa hrať. Cez sieťované okienka budete mať svoje robátko vždy krásne na dohľad. Postranný východ zaistí pri preliezaní skvelú zábavu.

Pomocou koliesok je možné presúvať postieľku Sleep'n Play Go Plus bez námahy podľa potreby. Postieľka je v okamihu postavená, prípadne zložená, môžete ju potom jednoducho uskladniť v cestovnej taške, po zložení zaberá postieľka veľmi málo miesta. Zloženú postieľku je možné prenášať alebo ťahať za sebou ako kufrík.

Balenie obsahuje:
Cestovnú postieľku
Skladacia základňa
Cestovnú tašku

VýrobceHauck
Alternatívne produkty