Hauck Detské odrážadlo 1st Ride trojkolka Zebra White

dopredaj
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
KódHK803022
ZnačkaHauck
EAN4894352803022
Popis

Detské odrážadlo 1st Ride s tromi kolesami
> ODOLNÉ ODRÁŽADLO SO ZVIERACÍMI MOTÍVY
> ODOLNÉ A TICHÉ

MOŽNOSŤ ZAŤAŽENIA AŽ DO 20 KG // Odrážadlo 1sf Ride je možné používať od 12 mesiacov do 20 kg, poskytuje veľa zábavy z jazdy, umožňuje precvičovanie motorických schopností dieťaťa.
ĽAHŠIE ODRÁŽENIE VĎAKA ERGONOMICKÉMU TVARU // Tvar trojkolky bez pedálov zužujúci sa dozadu zaisťuje dieťaťu bezstarostnú jazdu. Pri odrážaní sa tak nožičky dieťaťa nedostanú až dozadu, aby si na ne dieťa mohlo nabehnúť zadnými kolieskami.
POHODLNÉ SEDÁTKO, TICHÁ PREVÁDZKA // Ergonomicky tvarované sedadlo umožňuje pohodlnú polohu pri sedení, zatiaľ čo kolieska z mäkkého materiálu, odolného proti oderu ponúkajú tichú prevádzku a zaisťujú stabilitu.
ODOLNÉ PROTI PREVRHNUTIU VĎAKA OBMEDZENÉMU UHLU OTÁČANIA RIADIDIEL // Vďaka limitu otáčania riadidiel sa bude Vaše dieťa bezpečne pohybovať po byte, zatiaľ čo bude trénovať svoje motorické schopnosti a zručnosti.
PROTISKLUZOVÁ ŘÍDÍTKA NA OPTIMÁLNE UCHOPENIE // Polstrované riadidlá s protišmykovým povrchom zaisťujú dobrý úchop pre malé ručičky. Umožňujú bezpečnú jazdu v každej zákrute.
ODOLNÉ KOLESÁ // Extra-tiché kolesá ponúkajú pohodlnú jazdu, vyrobené z vodeodolného pevného materiálu EVA, ktorý je vhodný ako pre vnútorné tak pre vonkajšie použitie.
VYBERTE SI Z TROCH KRÁSNÝCH DIZAJNOV // Odrážadlo 1st Ride je dostupné v troch roztomilých motívoch, aký bude ten Váš: žirafka, lienka alebo zebra.

PARAMETRE:

Hmotnosť produktu :
Čistá hmotnosť produktu / 1,9 kg
Celková hmotnosť produktu / 2,5 kg

Rozmery :
Rozmery po postavení / 51 x 23,5 x 38 cm
Vek: 1 - 3 roky
Nosnosť : 20 kg

VýrobceHauck
Alternatívne produkty