Hauck Domček drevený vkladacie Sort N Build, 8ks

dopredaj
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (16)
Obrázek (15)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
Obrázek (19)
KódHK813021
ZnačkaHauck
EAN4894352813021
Popis

SORT N BUILD
DREVENÝ DOMČEK S VKLADACÍMI TVARMI PRE JEMNÚ MOTORIKU

HRAVÉ UČENIE KOORDINÁCIE RUKA-OKO
FSC® CERTIFIKOVANÉ DREVO v jemných farbách
JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE VĎAKA PRAKTICKÉMU DIZAJNU

PARAMETRE:
Hmotnosť výrobku :
Čistá hmotnosť výrobku / 0,84 kg
Rozmery / v zloženom stave 21 x 16 x 16,5 cm
Vek: 1 - 99 rokov

VKLADACÍ DOMČEK PODPORUJE KOORDINÁCIU RUKY A OČI // Hravým zisťovaním, ktorý tvar patrí do ktorého otvoru, si dieťa precvičuje koordináciu medzi zrakovým vnímaním a jemnou motorikou.

ĽAHKÉ PRENOSENIE VĎAKA PRAKTICKÉMU DRŽADLU // Po odstránení strechy môže dieťa domček prenášať pomocou držadla a vziať ho kamkoľvek so sebou.

Rozpoznávanie a chápanie tvarov a farieb // Vkladacie domček obsahuje 8 rôznych častí ( tvarov). Ich priraďovaním vaše dieťa získa lepší cit pre tvary a farby.

Vkladacie dieliky sa dajú z domčeka ľahko odstrániť // Keď vaše dieťa úspešne priradí všetky dieliky, môže ich vďaka odklápacej streche opäť odstrániť.

ĽAHKÉ SKLADOVANIE - VŽDY PRIPRAVENÉ NA VYHODENIE // Na uskladnenie môže vaše dieťa otvoriť strechu domčeka a uložiť všetky dieliky dovnútra. Takto je všetko prehľadne uložené a rýchlo pripravené na ďalšie použitie.

ZÁBAVA PRE VAŠE DIEŤA OD NAJVÄČŠIEHO VEKU - OD 1 ROKA // Drevený domček s vkladacími tvarmi je vhodný pre vaše dieťa od 12 mesiacov. Kvalitné spracovanie zaručuje veľa zábavy a radosti na dlhý čas.

Dieliky sa dajú stavať na seba // Pre väčšiu rozmanitosť môže vaše dieťa stavať dieliky aj na seba.

UDRŽATEĽNÁ HRAČKA VYROBENÁ Z DREVA S CERTIFIKÁTOM FSC® // Hračka je vyrobená z dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, a preto je hra s ňou dlhodobo zábavná. Tým sa zabezpečuje udržateľné a ekologické obhospodarovanie lesov, ktoré chráni rastliny a zvieratá.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty