Hauck Drevené vkladacie kocky Stack N Raise

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (16)
Obrázek (15)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
KódHK813038
ZnačkaHauck
EAN4894352813038
Popis

STACK N RAISE
STOHOVANIE DREVENEJ VEŽE PODPORUJE JEMNÚ MOTORIKU

HRAVÉ UČENIE KOORDINÁCIE RUKA-OKO
FSC® CERTIFIKOVANÉ DREVO v jemných farbách
JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE VĎAKA PRAKTICKÉMU DIZAJNU

PARAMETRE:
Hmotnosť výrobku :
Čistá hmotnosť výrobku / 0,90 kg
Rozmery /
13,7 x 13,5 x 13,6 cm v zloženom stave
Vek: 1 - 99 rokov

SKLADACIA VEŽA S VKLADACÍMI TOVARMI // Hravým zisťovaním, ktorý tvar patrí do ktorého otvoru, si dieťa precvičuje koordináciu medzi zrakovým vnímaním a jemnou motorikou.

RÔZNE MOTIVY PONÚKAJÚ ROZLIŠENIE // Vaše dieťa sa naučí rozlišovať medzi bdelými a spiacimi zvieratkami a precvičí si počítanie, pretože každá kocka má iný počet zvieratiek.

MULTIFUNKČNÁ ZÁBAVA S HRAČKOU // Vaše dieťa môže kocky ukladať na seba alebo ich ukladať vedľa seba a vkladať zvieratká do príslušného otvoru.

ZÁBAVA PRE VAŠE DIEŤA OD NAJMENŠÍCH VEKOV - OD 1 ROKA // Stohacia veža je vhodná pre vaše dieťa od 12 mesiacov. Kvalitné spracovanie zaručuje veľa zábavy a radosti na dlhý čas.

ĽAHKÉ SKLADANIE VĎAKA SKLADACEJ KONŠTRUKCII // Možnosť skladania na seba je praktická pri hraní aj upratovaní. Ak chcete ušetriť miesto, jednoducho poskladajte kocky na seba (hore nohami) a zvieratká uložte dovnútra.

UDRŽATEĽNÁ HRAČKA VYROBENÁ Z DREVA S CERTIFIKÁTOM FSC® // Hračka je vyrobená z dreva, ktoré pochádza z lesov s certifikátom FSC®, ktorý zaručuje udržateľné a ekologické využívanie lesov na ochranu rastlín a zvierat.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty