Hauck Multifunkčný vankúš NURSE N CARE, Anthracite

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
Obrázek (19)
KódHK722060
ZnačkaHauck
EAN4007923722060
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

NURSE N CARE
MULTIFUNKČNÝ TEHOTENSKÝ A DOJČIACI VANKÚŠ S MIKROPERLIČKAMI

MULTIFUNKČNÝ VANKÚŠ NA DLHODOBÉ POUŽÍVANIE
MIKROPERLIČKY EPS UMOŽŇUJÚ NASTAVIŤ ÚROVEŇ TVRDOSTI
VYROBENÉ V NEMECKU
OEKO-TEX® ŠTANDARD 100

PARAMETRE:
Hmotnosť výrobku: 1,20 kg
Rozmery výrobku: 190 x 40 x 160 cm

Vhodné pre deti : od narodenia

NEPOSTRADATEĽNÝ SPOLOčník od tehotenstva // Vankúš na bočné spanie je vítaným doplnkom aj počas tehotenstva, podopiera bruško a zabezpečuje lepší spánok. Možno ho použiť aj ako vankúš na dojčenie alebo ako hniezdo pre bábätko.

MOMENT TULENIA pre vás a vaše bábätko // Keď sa vaše bábätko narodí, môžete vankúš použiť na posilnenie puta medzi matkou a dieťaťom. Vaše bábätko sa pri ňom bude cítiť bezpečne a isto, zatiaľ čo vaše ruky si pri dojčení oddýchnu.

Nastaviteľná úroveň tvrdosti // Dvojitý zips na vnútornom vankúši umožňuje zväčšiť alebo zmenšiť náplň z mikroguličiek presne podľa vašich potrieb.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA: MOŽNO PRAŤ V PRAČKE A SUŠIŤ V SUŠIČKE // Poťah a vnútorný vankúš vrátane výplne z mikroguličiek možno prať pri 40 °C a sušiť v sušičke. Postupujte podľa pokynov na pranie uvedených na podšívke poťahu.

VYUŽITEĽNÝ OBAL // Kojiaci vankúš sa dodáva v odolnej úložnej taške so zipsom a vystuženou rukoväťou na prenášanie; môžete ju použiť na prepravu alebo uloženie vecí dieťaťa.

OEKO-TEX® STANDARD 100 // Tento dojčiaci vankúš vyrobený v Nemecku poskytne vášmu bábätku zdravý štart do života, pretože poťah a výplň spĺňajú najvyššie požiadavky normy OEKO-TEX® STANDARD 100.

POHODLNÁ, ERGONOMICKÁ VÝPLŇ z mikroguličiek EPS // Tichá výplň z mikroguličiek sa jemne prispôsobí telu vášho dieťaťa a zabezpečí nerušené dojčenie a maznanie.

DÝCHAVÝ A POHODLNÝ BAVLNENÝ POVRCH // Žerzejová bavlna je jemná k pokožke a zaisťuje pohodlie vo všetkých ročných obdobiach - v zime hreje a v lete chladí. Vďaka zipsu možno poťah ľahko odňať.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty