Hauck Univerzálny dojčiaci vankúš NURSE N FEED, Anthracite

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
Obrázek (18)
Obrázek (19)
KódHK722091
ZnačkaHauck
EAN4007923722091
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

NURSE N FEED
DOJČIACI VANKÚŠ A HNIEZDO PRE DIEŤA S MIKROPERLIČKAMI A BAVLNENÝM POŤAHOM

PODPORA DOJČENIA
MIKROPERLIČKY EPS UMOŽŇUJÚ NASTAVIŤ ÚROVEŇ TVRDOSTI
VYROBENÉ V NEMECKU, NORMA OEKO-TEX® 100

PARAMETRE:
Hmotnosť výrobku: 0,60 kg
Rozmery výrobku: 140 x 25 x 80 cm

Vhodné pre deti : od narodenia

Pohodlný pre vás aj vaše bábätko // Tento vankúš v tvare polmesiaca urobí z dojčenia úplne nový zážitok. Uľaví vašim rukám, zaistí vášmu bábätku väčšie pohodlie a umožní vám plne sa sústrediť na vaše dieťa.

MOŽNO VYUŽÍVAŤ Aj AKO POMÔCKU NA DOJČENIE ALEBO HNIEZDO PRE BÁBÄTKO // Vankúš ponúka niekoľko spôsobov využitia : po dojčení sa zmení na malé hniezdo, v ktorom môže vaše bábätko bezpečne odpočívať. Neskôr podporuje prvé pokusy vášho bábätka o sedenie.

ŠIKOVNÁ veľkosť ideálna na cesty // Vankúš na dojčenie sa dodáva v praktickej taške na prenášanie, takže si ho môžete ľahko vziať so sebou, či už ste na návšteve u priateľov alebo rodiny, kdekoľvek chcete pohodlne nakŕmiť svoje bábätko.

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA: MOŽNO PRAŤ V PRÁČKE A SUŠIŤ V SUŠIČKE // Poťah a vnútorný vankúš vrátane korálkovej výplne možno prať na 40 °C a sušiť v bubnovej sušičke. Postupujte podľa pokynov uvedených v príbalovom letáku.

VYUŽITEĽNÝ OBAL // Kojiaci vankúš sa dodáva v odolnej úložnej taške so zipsom a vystuženou rukoväťou na prenášanie; je ideálna na prepravu vankúša, keď ste na cestách, alebo ju môžete použiť aj na uloženie a/alebo prepravu hračiek a iných detských predmetov.

OEKO-TEX® STANDARD 100 // Tento dojčiaci vankúš vyrobený v Nemecku poskytne vášmu dieťaťu zdravý štart do života, pretože poťah a výplň spĺňajú najvyššie požiadavky normy OEKO-TEX® STANDARD 100.

POHODLNÁ, ERGONOMICKÁ VÝPLŇ z mikroguličiek EPS // Tichá výplň z mikroguličiek sa jemne prispôsobí telu vášho dieťaťa a zabezpečí nerušené dojčenie a maznanie. Zipsy sú skryté a neobťažujú vás ani dieťa.

PRÍJEMNÝ A POHODLNÝ BAVLNENÝ POŤAH // Žerzejová bavlna je jemná k pokožke a umožňuje príjemné chvíle dojčenia a maznania vo všetkých ročných obdobiach - v zime hrejivá a v lete chladivá.

VýrobceHauck
Alternatívne produkty