Hauck Podložka na pultík Alpha Beige Speckle

Novinka
Obrázek 1
Obrázek 1
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
KódHK551172
ZnačkaHauck
EAN4007923551172
Zákazníci k tomuto tovaru kupujú
Popis

PODLOŽKA NA PULT STOLIČKY ALFA+
SILIKÓNOVÁ PODLOŽKA BEZPEČNÁ PRE DETI

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA, MOŽNO UMÝVAŤ V UMÝVAČKE RIADU
NETOXICKÝ MATERIÁL S DOBROU PRIĽNAVOSŤOU
FLEXIBILNÉ POUŽITIE NA PULTE JEDÁLENSKEJ STOLIČKY ALEBO NA JEDÁLENSKOM STOLE

ĽAHKÁ ÚDRŽBA // Povrch podložky možno po použití ľahko vyčistiť, aby bola opäť k dispozícii.
ĽAHKÉ ČISTENIE V UMÝVAČKE RIADU // Vďaka materiálu odolnému voči vysokým teplotám (20 °C - max. 220 °C) možno podložku umývať aj v umývačke riadu.
100 % SILIKÓN (MATERIÁL BEZPEČNÝ PRE POTRAVINY) // Mäkký a pružný silikón (bezpečný pre potraviny) je bezpečný pre zdravie vášho dieťaťa a je testovaný podľa normy LFGB. Zaoblené rohy poskytujú dodatočnú bezpečnosť.

DOBRÁ stabilita vďaka protišmykovému materiálu // Vďaka protišmykovému materiálu zostane podložka vždy na svojom mieste a hladký materiál zabezpečí dobrú stabilitu pre šálky, taniere, hrnčeky, jednoducho všetko, čo bude vaše dieťa pri stolovaní potrebovať.
FLEXIBILNÉ POUŽITIE NA TÁCKE STOLIČKY ALEBO NA JEDÁLENSKOM STOLE // Podložku možno použiť na plastovej alebo drevenej tácke stoličky alebo na jedálenskom stole (špicaté konce sa prispôsobia okraju stola).
SKLADOVANIE A ĽAHKÉ ULOŽENIE // Vďaka mäkkému silikónu môžete podložku ľahko zrolovať a uložiť, keď ju budete opäť potrebovať.

MODERNÝ VZHĽAD V JEMNÝCH FARBÁCH // Podložka je k dispozícii v troch krásnych vzoroch v príjemných pastelových farbách.

Podložka na tácku jedálenskej stoličky - silikónová podložka bezpečná pre deti // Jednoduchá údržba, 100 % silikón, možno umývať v umývačke riadu. Povrch podložky sa dá po jedle ľahko vyčistiť, takže podložku možno rýchlo vrátiť do prevádzky. Vďaka kvalitnému materiálu odolnému voči teplotám od 20 °C do maximálne 220 °C môžete podložku čistiť aj v umývačke riadu.
Mäkký, pružný silikón vhodný na použitie pri jedle je testovaný podľa normy LFGB a je bezpečný pre zdravie vášho dieťaťa. Zaoblené rohy podložky pre väčšiu bezpečnosť.
Protišmykový materiál, multifunkčné použitie na tácke jedálenskej stoličky alebo na jedálenskom stole // Vďaka protišmykovému materiálu zostane podložka pevne na svojom mieste, rovnako ako taniere, poháre, čiapky, všetko zostane bezpečne na podložke. Podložku možno používať na podnose jedálenskej stoličky alebo na jedálenskom stole. Vďaka flexibilným rohom sa podložka ľahko prispôsobí okraju stola.
Kompaktný, moderný vzhľad a krásne farby // Vďaka mäkkému silikónu možno podložku ľahko zrolovať a uložiť na ďalšie použitie. Podložka je k dispozícii v niekoľkých krásnych farbách s modernou potlačou. 

Parametre //
Rozmery po zostavení / 42,5 x 28 x 0,5 cm
Rozmery po zložení / 30 x 5 x 5 cm
Údaj o veku a hmotnosti : 6-36 mesiacov
Hmotnosť výrobku: 0,23 kg
Jednoduchá údržba: ÁNO

Obsah balenia
- Podložka na pult jedálenskej stoličky

VýrobceHauck
Alternatívne produkty